Card image cap
شبکه همکاران محلی امسی سافت

بیایید با هم پیشرفت کنیم

ما اعتماد، استحکام و پیشرفت را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

امسی‌سافت یک شرکت مبتنی بر شبکه فروش است. شما در نظر ما یک فروشنده ساده نیستید، بلکه یک همکار ارزشمند به حساب می‌آیید. فعالیت ما این نیست که ضد مخرب‌ها و ضد ‌ویروس‌های با کیفیت را برای مشتریان خانگی و سازمانی شما ارائه کنیم، ما با همه‌ی ابزارهای لازم به شما کمک می‌کنیم تا بتوانید مشتریان و لایسنس‌های آن‌ها را مدیریت کنید. اگر به کمک نیاز داشته باشید، ما در کنار شما هستیم و به نظرات و بازخوردهایتان گوش می‌دهیم. رویکرد مطمئن و منحصر به فرد امسی‌سافت فرصتی در اختیار شرکای کاری ما قرار می‌دهد تا در یک مدت زمان کوتاه و با بسته‌های لایسنس‌ها و پشتیبانی 24/7 به سودهای خوبی برسند. ما به کار شما احترام می‌گذاریم و برای تمام فروش‌های سازمانی و خانگی شما تخفیف‌های ویژه‌ای در نظر گرفته‌ایم. بدین شکل هر زمان که کار خود را شروع کنید بلافاصله می‌توانید به سود برسید.

هدف ما ممتاز بودن در فناوری، در خدمات و در برخورد با مشتریان است.

تخفیف‌های جذاب: بدون هیچ قید و شرطی.

رویکرد منحصر به فرد و مطمئن امسی‌سافت این فرصت را به شرکای تجاری خود می‌دهد تا در یک مدت زمان کوتاه به سود واقعی برسند. ما پشتیبانی اختصاصی داریم، به کار شما احترام می‌گذاریم و با تخفیف‌های جذاب به شما پاداش می‌دهیم.

گواهینامه های ممتاز بودن
پشتیبانی برجسته
رشد درآمدها

آنچه تفاوت اصلی را می‌سازد بودن ما در کنار شما است.

پشتیبانی فنی

امسی‌سافت یک تیم پشتیبانی فنی اختصاصی در سطح ایران دارد. سراسر ایران همیشه کنار شما هستیم و در طول شبانه روز به صورت بی‌وقفه به صورت تلفنی، درخواست پشتیبانی و ایمیل پاسخگوی شما هستیم.

تیم پشتیبانی فروش

اعضای شبکه‌ی همکاران محلی امسی‌سافت صداهایی هستند که مشتریان ما آن را می‌شنوند و وجهه‌ی عمومی ما را شکل می‌دهند. به همین خاطر است که همیشه می‌توانید انتظار بهترین پشتیبانی ممکن و بازخورد فوری برای درخواست‌های خود را داشته باشید.

پشتیبانی بازاریابی

با عضو شدن در شبکه‌ی همکاران محلی امسی‌سافت، از مجموعه‌ی کامل ابزارهای بازاریابی و فروشگاهی ما بهره ببرید. همه‌ی این ابزارها در وبسایت ما برای دانلود موجود است و به طور خودکار از طریق یک لینک دانلود برای شما آپدیت می‌شود.

بیایید باهم کار کنیم!


ما برای ثبت نام یا انجام کارهای مختلف از شما پول نمی‌گیریم. هیچ مقدار حداقلی برای سفارش وجود ندارد. هیچ اجباری برای حداقل بسته‌ها نداریم. هیچ هزینه‌ی مخفی در کار نیست. با دنبال کردن سه گام ساده‌ی زیر همین امروز به شبکه‌ی همکاران محلی امسی‌سافت بپیوندید:

1
گام اول: ورود به وبسایت

خیلی ساده از طریق منوی "ورود" بالای سایت، وارد شوید.

2
گام دوم: ایجاد درخواست

از طریق منوی "پشتیبانی" یک درخواست پشتیبانی با عنوان «درخواست همکاری» ثبت کنید. لطفاً اطلاعات لازم از جمله رزومه کاری خود را ضمیمه درخواست کنید.

3
گام سوم: شروع همکاری

در نهایت ما با شما تماس خواهیم داشت و پنل همکاری شما فعال خواهد شد.

همین حالا ثبت نام کنید و بیایید با هم کسب و کارمان را توسعه بدهیم.