جشنواره فروش ضدمخرب امسی‌سافت

‌امسی ‌سافت

پر افتخارترین ضدمخرب در دنیا

‌امسی ‌سافت یکی از قدرتمند ترین شرکتها در زمینه مبارزه با انواع مخرب و باج افزار در جهان می باشد. سرعت عملکرد، دقت بسیار بالا، مدیریت آسان و سیستم فوق پیشرفته‌ی رفتارشناسی‌امسی ‌سافت این محصول را تبدیل به ابرقهرمانی در مبارزه با مخرب ها کرده است. این شرکت بین المللی علاوه بر سرعت بالای پیشرفت و همچنین دریافت جوایز متعدد در طول سالهای اخیر، خود را در بازار آنتی ویروس به عنوان ضد مخرب مبتکر و پیشرو در مبارزه حقیقی علیه مخرب ها معرفی کرده است.

بیشتر بدانیم

آنتی ویروس هارا فراموش کنید!


دنیای مجازی را فقط ویروس ها و تروجان ها تهدید نمیکنند، مخرب ها شکلهای جدید تری به خود گرفته اند. باج افزارها یکی از پیشرفته ترین نمونه از این مخربها هستند. حتی کاربرانی که مجهز به آنتی ویروس های اورجینال بودند را غافلگیر کرد، کاربران ‌ امسی‌سافت از این حملات در امان بودند.

بیشتر بدانیم

جوایز اخیر

جوایز امسی سافت

کسب مقام اول در آزمون ابزارهای اسکنر مخرب‌ها از موسسه AVLAB سریعترین و بهترین نرم‌افزار اسکنر ضد مخرب رایگان در دنیا

تنها تعداد بسیارکمی از رقبای ما توانسته‌اند در مقابل نمونه مخرب‌های 24 ساعت گذشته، به امتیاز ما نزدیک شوند.

ادامه مطلب
جوایز امسی سافت

کسب بالاترین درجه +Advanced در آزمون AV-Comparatives

برای پنجمین بار متوالی ضد مخرب امسی‌ سافت در سطح +Advanced که بالاترین سطح از آزمون کارایی محصولات ضد مخرب‌ها از موسسه AV-Comparatives می‌باشد، ارزیابی شد.

ادامه مطلب

شرکت "نگارین ویدا سپاهان" نماینده انحصاری شرکت ‌امسی ‌سافت در ایران اقدام به فروش سه بسته ی شگفت انگیز با قیمتی استثنایی کرده است تا این بار طعم شیرین امنیت با یک نرم افزار محبوب دیگر (IDM) دو چندان شود. حفاظت کاملا واقعی در برابر مخرب ها، لذت دانلود پرسرعت در کنار حریم خصوصی امن، ارمغان این بسته های شگفت انگیز است.

بسته‌های جشنواره

*بسته ها محدودیت در زمان فعالسازی ندارند
دوستان خود را خبر کنید
آخرین اخبار از دنیای سایبری در شبکه‌های اجتماعی امسی‌سافت
گروه پشتیبانی

پشتیبانی مستمر و متفاوت

مرکز تماس: 11 666 337 031
ساعت پاسخگویی 9 الی 18

ارسال تیکت


همه جوایز امسی سافت