Card image cap
سوالات متداول
به طور قطع بله، ضد‌مخرب امسی‌سافت یک رویکرد امنیتی همه جانبه است که از سیستم شما در برابر تمامی تهدیدات موجود در اینترنت محافظت می‌کند.
از این بابت مطمئن باشید. حفاظت چهار لایه‌ای امسی‌سافت به طور مشخص با استفاده از تکنولوژی رفتارشناسی خود باج‌افزارها را شناسایی کرده و قبل از اینکه فایل‌های شما رمز گذاری شوند، تمامی آنها را مسدود می‌کند.
براساس گزارش‌های ارائه شده از آزمایشگاه مخرب ما، ویروس‌ها به معنای کلاسیک ‌آنها کمتر از 0.5 درصد از تهدیدات را در سال 2016 شامل شده‌اند، در نتیجه استفاده از واژه‌ی ضدویروس نمی‌تواند تعریف درستی باشد. ما کمال‌گرا هستیم، در نتیجه تصمیم گرفتیم از واژه‌ی مخرب که معنای جامعتری دارد و تمامی انواع تهدید‌ها را شامل می‌شود، استفاده نماییم.
1. نرم‌افزار امسی‌سافت را باز کنید. 2. در تب "Home" و در پایین، سمت چپ صفحه گزینه‌ی "View details" را بزنید. 3. در صفحه‌ی باز شده گزینه‌ی "Change license" را انتخاب کنید. 4. اکنون گزینه‌ی "Enter license key" را انتخاب کرده و لایسنس خود را وارد نمایید. 5. پس از وارد نمودن لایسنس گزینه‌ی "Next" را انتخاب نمایید تا کد لایسنس شما فعال گردد.
گاهی اوقات فایل‌های سالم رفتارهایی مشابه با مخرب‌ها دارند. به همین دلیل است که تکنولوژی رفتار شناسی آنها را مخرب تشخیص داده و مسدود می‌کند. چنانچه کاملا اطمینان دارید که فایل مورد نظر سالم است می‌توانید با کلیک بر روی گزینه‌ی "Wait, I think this is safe" از مسدود شدن فایل توسط نرم‌افزار برای همیشه جلوگیری نمایید.
در روز های کاری از ساعت 9 الی 18 میتوانید از طریق شماره تماس 33766611 031 با ما در ارتباط باشید. در خارج از ساعات اداری نیز میتوانید از طریق ورود به وب سایت و منوی "پشتیبانی"، درخواست جدید ارسال فرمایید. توجه داشته باشید پاسخگویی به درخواست ها حداکثر 12 ساعت می باشد ولی ما تمام تلاش خود را برای به حداقل رساندن آن خواهیم کرد.
در صورت خرید لایسنس از ما، شما میتوانید در صورت ناراضی بودن از محصول یا خدمات پس از فروش ما، درخواست بازگشت وجه خود را داشته باشید. برای این درخواست نیاز به هیچگونه دلیلی نیست فقط کافیست وارد سایت شوید، از طریق منوی پشتیبانی یک درخواست برای آن ایجاد کنید. لطف کنید شماره کارت خود را هم داخل متن درخواست قرار دهید.