نسخه‌ی جدید 2019.1: حفاظت وبگردی ارتقاء یافته است

 

ارائه‌ی یک راهکار امنیتی قوی،‌ نقطه‌ی شروعی در سال 2019 برای امسی‌سافت است. در اوایل ژانویه،‌ ما افزونه‌ی "Emsisoft Browser Security" را برای مرورگرهای "Chrome" و "Firefox" راه‌اندازی کردیم. این افزونه دسترسی به سایت‌های مخرب را مسدود کرده و جلوی حملات فیشینگ و غیره را می‌گیرد.

 

 

 

در تکمیل ماژول "Surf Protection" که در سطح "DNS" کار می‌کند، "Emsisoft Browser Security" در زمینه‌ی امنیت مرورگر عمل کرده و به معنای چک کردن تمامی قسمت‌های آدرس "URL" برای امنیت بیشتر شما در هنگام وبگردی می‌باشد. بسیار خرسندیم که اعلام کنیم در آخرین نسخه‌ی منتشر شده، افزونه مرورگر "Edge" نیز اضافه شده است.
در نسخه‌ی منتشر شده‌ی این ماه، یک فیلد جدید نیز به ضدمخرب امسی‌سافت اضافه شده است که در آن، وضعیت "Emsisoft Browser Security" را نشان می‌دهد. می‌توانید آن را درمنوی "Protection" و در زیر بخش "Surf Protection" پیدا ‌کنید.

 


همچنین در قسمت "Surf Protection" متوجه تقویت در عملکرد این بخش نیز خواهید شد. برای ساده سازی، ما دسته‌های مخرب، فیشینگ، PUP و تهدیدهای حریم شخصی را به دو دسته‌ی کلی "Malicious" و "Unwanted" تقسیم کردیم.

نصب Emsisoft Browser Security:
به محض باز کردن مرورگر، ضدمخرب امسی‌سافت از شما می‌خواهد تا افزونه را نصب کنید.

 


علاوه بر این، می توانید آن را از فروشگاه‌های افزونه نیز دریافت کنید:

  1. دریافت Emsisoft Browser Security برای مرورگر "Chrome"
  2. دریافت Emsisoft Browser Security برای مرورگر "Firefox"
  3. دریافت Emsisoft Browser Security برای مرورگر "Edge" (جدید)   

اطلاعات بیشتر در مورد سایر مرورگرها را، از اینجا دنبال نمایید.

تغییرات نسخه‌ی 2019.1 در یک نگاه: 

ضدمخرب امسی‌سافت

  1. افزونه‌ی Emsisoft Browser Security برای مرورگر "Edge"
  2. فیلد تعیین وضعیت Emsisoft Browser Security در تنظیمات "Surf Protection"
  3. پشتیبانی از انواع مختلف مرورگرها
  4. ساده‌سازی فیلدهای منوی "Surf Protection"
  5. بهبود روش‌های فعال‌سازی 
  6. چندین اصلاح جزئی دیگر

نحوه‌ی دریافت نسخه‌ی جدید: 
مثل همیشه، تا زمانیکه بروزرسانی خودکار فعال باشد به صورت خودکار آخرین نسخه که به صورت پیش‌فرض هر یک ساعت یکبار می‌باشد، به دست شما خواهد رسید. کاربران جدید لطفاً فایل نصب کامل را از صفحه‌ی محصولات دانلود کنید.
نکته‌ای برای کاربران سازمانی: اگر در قسمت بروزرسانی، بروزرسانی با تأخیر را انتخاب کرده‌اید، کلاینتها نسخه‌ی جدید را زودتر از 30 روز دریافت نخواهند کرد. این به شما زمان می‌دهد تا تست‌های سازگاری داخلی را قبل از اینکه نسخه جدید به صورت خودکار به کلاینتها برسد، انجام دهید.
روز خوب و محافظت شده‌ای داشته باشید!

برگرفته از:
New in 2019.1: Improved web browsing protectionImage Description

امسی‌سافت

فراتر از یک آنتی‌ویروس

امسی‌سافت یک شرکت نیوزلندی است که با بهره گیری از متخصصان حرفه ای در سراسر دنیا و تکیه بر تکنولوژی رفتارشناسی، محافظتی کامل در برابر انواع مخرب های موجود در دنیای دیجیتال را فراهم می نماید. محصولات امسی‌سافت در دو بخش خانگی و سازمانی و برای پلتفرم های ویندوز و اندروید قابل عرضه است.

نسخه‌ی جدید 2019.2: آمادگی برای یک جهش بزرگ
09 اسفند 1397

نسخه‌ی جدید 2019.2: آمادگی برای یک جهش بزرگ

نسخه‌ی جدید 2019.2: آمادگی برای یک جهش بزرگ نسخه‌ی منتشر شده در این ماه شامل بهبودهای جزئی مانند پشتیبانی بهتر از صفحه نمایش‌های DPI است، چون توسعه دهندگان ما بیشتر وقت خود را صرف آماده سازی یک قدم بزرگ در نرم‌افزار امسی‌سافت کرده‌اند. ما بر آنیم تا در چند هفته‌ی آینده یک تست عمومی بتا برای 'Cloud Console' خود راه اندازی کنیم. به طور خلاصه کنسول تحت وب امسی‌سافت به کاربر اجازه می‌دهد تا نرم‌افزار امسی‌سافت خود را از طریق یک مرکز مدیریت تحت وب و از راه دور مدیریت کند. هدف این محصول، ساده و بهینه سازی فرآیندهای عملیاتی معمول کاربران تجاری، شرکای امسی‌سافت و دیگر متخصصان فناوری اطلاعات است. جزئیات بیشتر در خصوص 'Cloud Console' امسی‌سافت در زمان راه اندازی بتا منتشر خواهد شد. منتظر بمانید!