دریافت گواهینامه‌ی VB100 در آزمون دسامبر 2018 توسط ضد مخرب امسی‌سافت

 

به تازگی نتایج تست‌ اخیر موسسه‌ی آزمایشِ نرم‌افزارهای آنتی‌ویروس "Virus Bulletin"، با نام VB100 منتشرشد. بسیار مفتخریم که اعلام کنیم، ضدمخرب امسی‌سافت باری دیگر و با دریافت نمره‌ای عالی در این تست‌ها، گواهینامه‌ی VB100 را دریافت  کرد!

 

 

آزمون VB100 شامل چه مواردی می‌شود؟
حدود بیست سال است که تست‌های VB100 سازمان "Virus Bulletin" در حال انجام شدن هستند. هر نرم‌افزاری که مدرک VB100 را دریافت کند، آنتی‌ویروسی با کیفیت استاندارد و قدرت تشخیص بسیار بالا در نظرگرفته می‌شود. این تست‌ها بر روی کامپیوترهای فیزیکی و ماشین‌های مجازی در شرایط واقعی و با مشخصات مشابه با آنچه که در یک محیط تجاری پیدا می‌کنید، انجام شد. محصولات امنیتی قبل از اینکه در معرض طیف گسترده‌ای از نمونه‌ فایل‌های مخرب و سالم قرارگیرند، بر روی سیستم‌ عامل‌های پاک و اختصاص یافته‌ی ویندوز 7 و ویندوز 10، نصب شدند.

نمونه‌ها از مجموعه فایل‌های مخرب زیر گرفته شده‌اند:

1. The WildList set: یک مجموعه از هزار نمونه مخربِ مشاهده شده توسط محققان است.

2. AMTSO Real Time Threat List set: مجموعه‌ای از نمونه‌های مخرب که توسط کارشناسان جمع آوری و توسط سازمان استانداردهای ضدمخرب (AMTSO)، مدیریت می شود.

3. The Diversity set: مجموعه‌ای از نمونه‌های مخرب که توسط "Virus Bulletin" جمع آوری شدند.

همچنین این آزمون شامل بررسی حدود 100.000 فایل سالم برای بررسی خطای مثبت (False Positive) بوده است. این تعداد فایل از یک مجموعه‌ی 400.000 فایلی از نرم افزار های مشهورِ دانلود شده انتخاب شده است.
به محصولی که حداقل 99.95 درصد از نمونه مخرب‌ها را تشخیص دهد و خطای مثبت (False Positive) کمتر از 0.01 درصد را تولید کند، گواهی VB100 اعطا می‌گردد.
 

ضدمخرب امسی‌سافت موفق به کسب گواهینامه‌ی VB100 گردید:
بسیار مفتخریم که اعلام نماییم، ضد مخرب امسی‌سافت موفق به کسب امتیاز کامل شد. یعنی تشخیص کامل و 100 درصد از تعداد 3,091 نمونه‌ی مخرب حاضر در آزمون، و بدون تولید خطای مثبت. این عملکرد خوب در نهایت به دریافت گواهینامه‌ی VB100 انجامید. بسیار خرسندیم از اینکه نرم‌افزار ما در شرایط آزمون، عملکرد خوبی داشت و به تلاشمان برای فراهم سازی یک محافظت عالی از مشتریان، در برابر مخرب‌ها ادامه خواهیم داد.

برای مشاهده‌ی گزارش کامل این آزمون می‌توانید اینجا کلیک کنید.

درباره‌ی "Virus Bulletin":
مقر اصلی این سازمان در بریتانیا است. این سازمان اطلاعات جامعی در حوزه‌ی امنیت برای کاربران فراهم آورده و همچنین آزمون‌های محصولات امنیتی را برگزار می‌کند. گواهینامه VB100 نشان دهنده‌ی این است که محصول مورد نظر توانایی تشخیص تهدیدات مدرن، بدون تولید خطای مثبت را دارد.روز خوبی (بدون مخرب) داشته باشید.

برگرفته از:

Emsisoft Anti-Malware awarded VB100 certification in December 2018 Virus Bulletin testsImage Description

امسی‌سافت

فراتر از یک آنتی‌ویروس

امسی‌سافت یک شرکت نیوزلندی است که با بهره گیری از متخصصان حرفه ای در سراسر دنیا و تکیه بر تکنولوژی رفتارشناسی، محافظتی کامل در برابر انواع مخرب های موجود در دنیای دیجیتال را فراهم می نماید. محصولات امسی‌سافت در دو بخش خانگی و سازمانی و برای پلتفرم های ویندوز و اندروید قابل عرضه است.

دریافت گواهینامه‌ی VB100 در آزمون آپریل 2019 توسط ضدمخرب امسی‌سافت 
10 اردیبهشت 1398

دریافت گواهینامه‌ی VB100 در آزمون آپریل 2019 توسط ضدمخرب امسی‌سافت 

به تازگی نتایج تست‌ اخیر موسسه‌ی آزمایشِ نرم‌افزارهای آنتی‌ویروس 'Virus Bulletin'، با نام VB100 منتشر شد. بسیار مفتخریم که اعلام کنیم،...

دریافت گواهینامه‌ی VB100 در آزمون ژوئن 2019 توسط ضد مخرب امسی‌سافت
09 تیر 1398

دریافت گواهینامه‌ی VB100 در آزمون ژوئن 2019 توسط ضد مخرب امسی‌سافت

به تازگی نتایج تست‌ اخیر موسسه‌ی آزمایشِ نرم‌افزارهای آنتی‌ویروس 'Virus Bulletin'، با نام VB100 منتشر شد. بسیار مفتخریم که اعلام کنیم،...

ضدمخرب امسی‌سافت توسط موسسه‌ی AVLab به عنوان یکی از بهترین آنتی‌ویروس‌های پولی در سال 2019 شناخته‌ ‌شد
28 فروردین 1398

ضدمخرب امسی‌سافت توسط موسسه‌ی AVLab به عنوان یکی از بهترین آنتی‌ویروس‌های پولی در سال 2019 شناخته‌ ‌شد

'AVLab' یک موسسه‌ی مستقل تست نرم‌افزارهای امنیتی است که در کشور لهستان مستقر می‌باشد. این سازمان اخیراً گزارشی مبنی بر بهترین آنتی‌ویروس&...