نسخه‌ی جدید 2018.11: بهبود یافتن رابط کاربری

تیم توسعه‌ی ما، ماه گذشته را صرف پیاده‌سازی اصلاحاتِ جزئی بر روی رابط کاربری نرم‌افزار کرده‌ است. یکی از نمونه‌‌هایی که ما برای به اشتراک گذاشتن آن هیجان‌زده ایم، ویژگی جدید فعال کردن لایسنس است. از این پس علاوه‌ بر وارد کردن کد مخصوص لایسنس، شما می‌توانید با استفاده از حساب کاربریِ خود در وبسایت امسی‌سافت، لایسنس خود را فعال کنید.

 

 

 

تغییرات نسخه‌ی جدید 2018.11 در یک نگاه:
ضدمخرب امسی‌سافت:

  •     اضافه کردن یک ویژگی جدید برای فعال کردن لایسنس.
  •     پشتیبانی بهتر برای "tab stop". (هدایتگر صفحه‌کلید)
  •     پشتیبانی از تکنولوژی صفحه نمایش برای افراد کم‌ بینا. (افرادِ دارای مشکلات دیداری)
  •     بهبود پایداری و سازگاری.
  •     برطرف کردن چند ایراد جزئی.

 

نحوه‌ی دریافت نسخه‌ی جدید:
همانطور که قبلاً هم ملاحظه کرده‌اید، به‌روزرسانی‌های خودکار درونِ نرم‌افزار فعال هستند و شما آخرین نسخه را تا ساعتی پس از فراهم‌سازی، به صورت اتوماتیک دریافت خواهید کرد. کاربران جدید لطفاً فایل نصب کامل را از صفحه‌ی محصولات دانلود نمایند.

نکته قابل توجه برای کاربران سازمانی: اگر شما گزینه‌ی دریافت با تاخیر به‌روزرسانی‌ها را در تنظیمات به‌روزرسانی نرم‌افزار انتخاب کرده باشید، نسخه‌ی جدید نرم‌افزار را تا 30 روز پس از انتشار نسخه‌ی «پایدار» دریافت نخواهید کرد. این زمان به شما فرصت انجام تست‌های سازگاری داخلی معمول را، پیش از آن‌ که به کلاینت‌ها منتقل شود، خواهد داد. 

روز بسیار عالی و حفاظت شده‌ای داشته باشید!

برگرفته شده از:

New in 2018.11: User interface improvements

بروزرسانی

مطالب مرتبط

نسخه جدید 2017.12: لاگ‌های موثرتر و بهبود مدیریت لایسنس‌ها

14 آذر 1397  

چنانچه شما مطلب اخیر وبلاگ‌ِمان در مورد بازبینی سال 2017 را مطالعه فرموده باشید، حتماً متوجه شده‌اید که هدف ما در امسی‌سافت همواره تولید یک نرم‌افزار حفاظتی کاملاً موثر در عین حفظ سادگی و کارایی آن بوده است. همانطور که ما در حال توسعه‌ی راهکارهای‌ِمان و افزودن ویژگی‌ها و امکانات جدید هستیم، بازبینی کارکردها و امکانات فعلی نرم‌افزار به طور مرتب و منظم، جهت بهبود و توسعه‌ی آنها به گونه‌ای هوشمندانه‌تر و ظریف‌تر، همواره در دستور کار است.

نسخه‌ی جدید 2018.1: باز طراحی تجربه‌ی کار با سیستم رفتارشناسی هوشمند

14 آذر 1397  

در گذار از سال گذشته به سال جدید میلادی، با افتخار اعلام می‌داریم که اولین نسخه‌ی فوق‌العاده‌ی «2018» در امتداد بروزرسانی‌های ماهانه‌ی همیشه، بارگزاری شده است. هدف اصلی تیم توسعه‌ی ما در این ماه، ساده‌سازی و بهبود تجربه‌ی کاربریِ مهمترینِ دیوارِ دفاع در برابر تهدیدهای جدید و ناشناخته‌ی حوزه‌ی بدافزار، یعنی: سیستم رفتارشناسی هوشمند، بوده است.

نسخه‌ی جدید 2018.2: هشدارهای کمتر و هوشمندتر

14 آذر 1397  

بازخوردها از جانب کاربران‌ِمان، با صدایی بلند و کاملاً واضح بود: «لطفاً تعداد هشدارها را کاهش دهید تا نرم افزار آرام‌تَر و ساکت‌تَر باشد.»