نسخه‌ی جدید 2018.10: رویکرد‌ جدید لایسنس‌های خانگی و سازمانی

ما دوست داریم مسائل را ساده کنیم. پرهیز از پیچیدگی‌های غیر ضروری از اساسی ترین ویژگی های یک محصول کاربرپسند می باشد. در گذشته، شرکت امسی‌سافت محصولات خود را با لایسنس‌های منحصر بفردی مانند سرور، کلاینت و موبایل ارائه میداد. 
این روش خوب بود، اما با این حال ما میخواهیم صرف نظر از اینکه از چه دستگاهی استفاده میکنید، یک محافظت عالی را برای شما فراهم آوریم. در همین راستا، ما سیستم لایسنسینگ (Licensing) محصولات خود را، به سیستم جدیدی که مجموعه‌ای از پلتفرم‌های هدف را یکجا پوشش بدهد، ارتقاء دادیم.

 

 


جزئیات این طرح به شرح زیر است:


رویکرد‌های جدید خانگی امسی‌سافت:
1.    ضدمخرب خانگی امسی ‌سافت - 1ساله 29.99$
شناخته‌شده ترین محصول امنیتی ما که در دراز مدت به اثبات رسیده است. بسته‌ی لایسنس‌های این محصول برای 1، 3 و 5 کامپیوتر موجود است.

2.    ضدمخرب خانگی و موبایل امسی ‌سافت - 1ساله 39.99$
بسیار مشابه به ضدمخرب خانگی در بالا میباشد، به علاوه‌ی اینکه با خرید هر لایسنس ویندوز یک لایسنس برای موبایل (اندروید) هم صادر می ‌گردد.


رویکرد‌های جدید سازمانی امسی‌سافت:
1.    امنیت تجارت امسی‌سافت - 1ساله 19.99$
تامین کننده‌ی امنیت کامل سیستم ‌های ویندوز کلاینت. این طرح با سه دستگاه شروع می شود و در حجم‌های بزرگترِ 25، 50 و 100 تایی شامل تخفیف میشود. برای تعداد 249 تایی و بیشتر لطفا با تیم فروش ما (contact@emsisoft.co.ir) تماس بگیرید.

2.    امنیت سازمانی امسی‌سافت - 1ساله 29.99$
تامین کننده‌ی امنیت کامل سیستم ‌های ویندوز کلاینت و سرور. این لایسنس برای تمامی نسخه‌های ویندوز از جمله سرور و کلاینت می تواند مورد استفاده قرار گیرد.


 لطفا همچنین، تخفیف‌ اشتراک‌های دو و سه ساله‌ی ما را هم در نظر داشته باشید.

 

تغییرات نسخه‌ی 2018.10 در یک نگاه:

ضدمخرب امسی‌سافت:
•    طرح جدید لایسنس‌های خانگی و سازمانی
•    بهبود پایداری و سازگاری 
•    برطرف کردن چند ایراد جزئی

کنسول سازمانی امسی‌سافت:
•    برطرف کردن چند ایراد جزئی

 

نحوه‌ی دریافت نسخه‌ی جدید:

مانند گذشته، همانطور که قبلاً هم ملاحظه کرده‌اید، به‌روزرسانی‌های خودکار درونِ نرم‌افزار فعال هستند و شما آخرین نسخه را تا ساعتی پس از فراهم‌سازی به صورت اتوماتیک دریافت خواهید کرد. کاربران جدید لطفاً فایل نصب کامل را از صفحه‌ی محصولات دانلود کنند.

نکته قابل توجه کاربران سازمانی: اگر شما گزینه‌ی دریافت با تاخیر به‌روزرسانی‌ها را در تنظیمات به‌روزرسانی نرم‌افزار انتخاب کرده باشید، نسخه‌ی جدید نرم‌افزار را تا 30 روز پس از انتشار نسخه‌ی «پایدار» دریافت نخواهید کرد. این زمان به شما فرصت انجام تست‌های سازگاری داخلی معمول را، پیش از آن‌ که بر روی سیستم‌ کلاینت‌ها گسترده شود، خواهد داد.


 

 

روز بسیار عالی و حفاظت شده‌ای داشته باشید!

برگرفته‌ شده از:

New in 2018.10: New Home and Business license plans

بروزرسانی

مطالب مرتبط

نسخه جدید 2017.12: لاگ‌های موثرتر و بهبود مدیریت لایسنس‌ها

13 آبان 1397  

چنانچه شما مطلب اخیر وبلاگ‌ِمان در مورد بازبینی سال 2017 را مطالعه فرموده باشید، حتماً متوجه شده‌اید که هدف ما در امسی‌سافت همواره تولید یک نرم‌افزار حفاظتی کاملاً موثر در عین حفظ سادگی و کارایی آن بوده است. همانطور که ما در حال توسعه‌ی راهکارهای‌ِمان و افزودن ویژگی‌ها و امکانات جدید هستیم، بازبینی کارکردها و امکانات فعلی نرم‌افزار به طور مرتب و منظم، جهت بهبود و توسعه‌ی آنها به گونه‌ای هوشمندانه‌تر و ظریف‌تر، همواره در دستور کار است.

نسخه‌ی جدید 2018.1: باز طراحی تجربه‌ی کار با سیستم رفتارشناسی هوشمند

13 آبان 1397  

در گذار از سال گذشته به سال جدید میلادی، با افتخار اعلام می‌داریم که اولین نسخه‌ی فوق‌العاده‌ی «2018» در امتداد بروزرسانی‌های ماهانه‌ی همیشه، بارگزاری شده است. هدف اصلی تیم توسعه‌ی ما در این ماه، ساده‌سازی و بهبود تجربه‌ی کاربریِ مهمترینِ دیوارِ دفاع در برابر تهدیدهای جدید و ناشناخته‌ی حوزه‌ی بدافزار، یعنی: سیستم رفتارشناسی هوشمند، بوده است.

نسخه‌ی جدید 2018.2: هشدارهای کمتر و هوشمندتر

13 آبان 1397  

بازخوردها از جانب کاربران‌ِمان، با صدایی بلند و کاملاً واضح بود: «لطفاً تعداد هشدارها را کاهش دهید تا نرم افزار آرام‌تَر و ساکت‌تَر باشد.»