ضدمخرب امسی‌سافت در آخرین تست موسسه‌ی AV-Comparatives برنده‌ی جایزه +Advanced شد.

موسسه‌ی مستقل امنیت نرم‌افزار AV-Comparatives اخیرا نتیجه‌ی تست محافظت دربرابر مخرب خود را که در سپتامبر 2018 انجام شده بود، منتشر کرد. این تست برای ارزیابی توانایی محصولات در محافظت از سیستم در برابر مخرب‌ها طراحی شده است. بسیار مفتخریم که اعلام کنیم ضد مخرب امسی سافت یک محافظت قدرتمند همراه با خطا‌ی مثبت بسیار پایین را به ثبت رساند که نهایتاً منجر به دریافت جایزه‌ی +Advanced شد.

 

 

 

تست محافظت دربرابر مخرب چیست؟
در این تست AV-Comparatives از "11890" عدد از نمونه مخرب‌های اخیر استفاده کرد. تمامی محصولات امنیت با تنظیمات پیش‌فرض و کاملاً بروز شده بر روی یک سیستم عامل بروز شده‌ی Windows10-pro 64bit نصب شدند. 
تست‌های قبلی AV-Comparatives تمرکز خود را روی این موضوع که آیا محصول قابلیت تشخیص تهدید قبل از اجرای مخرب را دارد یا خیر، می‌گذاشتند. اما در تست اخیر این موضوع تا حدی تغییر کرده است، بطوریکه هدف از تست اخیر بررسی توانایی کلی محصول در ممانعت از ایجاد تغییر در سیستم توسط مخرب بوده است، بدون در نظر گرفتن این که جلوگیری از تهدید مورد نظر در چه زمانی (قبل، در حین و یا بعد از اجرای مخرب) باشد. این به AV-Comparatives اجازه می‌دهد، که با دقت بیشتری تکنولوژی رفتار شناسی آنتی‌ویروس ها را مورد ارزیابی قرار دهد.

 

ضد مخرب امسی سافت برنده‌ی جایزه‌ی Advanced+ شد.
بسیار مفتخریم که ضد مخرب امسی سافت "99.95٪"  از نمونه‌ مخرب‌های تست شده را مسدود کرد و تنها 10 خطای مثبت (False Positive) داشت. براساس این نتایج، امسی سافت بالاترین جایزه‌ی ممکن، یعنی +Advanced را بدست آورد.
ما از اینکه نرم‌افزارمان در یک آزمون بسیار دشوار چنین نتیجه‌ی عالی را کسب کرد، بسیار خرسندیم. اینکه بخاطر تلاش‌هایمان شناخته شویم عالیست، اما پاداش واقعی زمانی است که سهم خود از تبدیل کردن دنیای دیجیتال به مکانی امن‌تر را به انجام برسانیم.

 

AV-Comparatives چیست؟
AV-Comparatives که در سال 1999 تأسیس شد، یک سازمان مستقل (غیر‌انتفاعی) است که در حوزه‌ی تست نرم‌افزارهای امنیتی، به طور تخصصی فعالیت میکند. این گروه بطور پیوسته گزارشات ارزشمندی درخصوص توانایی‌های محصولاتِ آنتی‌ویروس ارائه می‌دهد. گواهی AV-Comparatives نشان می‌دهد که محصول مورد نظر به عنوان یک استاندارد حفاظتی، مورد اعتماد است.

 

برای مشاهده‌ی نتیجه‌ی کامل این تست تحت یک فایل "PDF"، اینجا کلیک کنید. 

روز فوق‌العاده‌ای (بدون مخرب) داشته باشید.

برگرفته شده از:

Emsisoft Anti-malware receives Advanced+ Award in latest Av-Comparatives test

جوایز

مطالب مرتبط

کسب برترین جایزه AV-Comparatives توسط امسی‌سافت

12 آبان 1397  

روزی دیگر، جایزه‌ای دیگر! موسسه‌ی معتبر و مستقل آزمایش نرم‌افزارهای ضد ویروس به نام AV-Comparatives نتایج آزمایش اخیر خود در زمینه‌ی محافظت پویا در «دنیای واقعی» را منتشر کرده و مفتخریم اعلام کنیم که ضد مخرب امسی‌سافت دوباره به بالاترین سطح ممکن دست یافته است.

در آخرین آزمایش Virus Bulletin امسی‌سافت موفق به کسب گواهینامه‌ی VB100 شد

12 آبان 1397  

کارشناسان خوب Virus Bulletin، یک پرتال امنیت اطلاعات و گروهی متخصص در آزمایش نرم‌افزارهای ضد ویروس، اخیراً نتایج آخرین آزمون مقایسه‌ای VB100 را منتشر کرده‌اند. مفتخریم که اعلام کنیم، ضد مخرب امسی‌سافت موفق به کسب گواهینامه‌ی VB100 شده است.

ضد مخرب امسی‌سافت، مجدداً برنده‌ی گواهینامه‌ی VB100 شد!

12 آبان 1397  

گروه مستقل تحقیقات امنیت سایبری Virus Bulletin، چند روز پیش نتایج آخرین دور از آزمایشات خود را منتشر کردند. مفتخریم اعلام کنیم که ضد مخرب امسی‌سافت یک بار دیگر موفق به کسب گواهینامه‌ی VB100 شد! با ادامه‌ی مطلب همراه باشید تا درباره‌ی نحوه‌ی انجام این آزمایشات و ارزش این گواهینامه برای امسی‌سافت بیشتر با هم صحبت کنیم.