نسخه‌ی جدید 2018.9: بهبود در حفاظت هنگام وبگردی و حالت تاریک جدید

در طی چند ماه گذشته، تیم تحقیق و توسعه‌ی ما یک زیرساخت فنی جدید برای لایه‌ی حفاظت هنگام وب‌گردی در ضد مخرب امسی‌سافت تولید کرده‌اند تا هر چه بیشتر با تغییرات اخیر مرورگرهای معمول اینترنت سازگار باشد.

 

 

 

اکنون مرورگر Microsoft Edge کاملاً پشتیبانی می‌شود، همچنین ما تغییراتی ایجاد کرده‌ایم که مشکل اخطار اشتباه مرورگر گوگل کروم که نرم‌افزار ما را به صورت مخرب شناسایی می‌کرد، بدون وارد شدن کوچکترین خدشه‌ای به امنیتی که برای‌ِتان فراهم نموده‌ایم، مرتفع گردد.

در انتشار آخرین نسخه، امکان بسیار جدید «حالت تاریک» (Dark Mode) که مورد انتظار کاربران بود فراهم شده است، که شمایل کل نرم‌افزار را به رنگ تیره در می‌آورد. چنانچه بیشتر در شب هنگام از کامپیوتر خود استفاده می‌کنید، احتمالاً این ظاهر جدید را از نظر کنتراست بیشتر می‌پسندید. همچنین این حالت جدید تا حدی در کاهش مصرف باطری کامپیوترهای همراه تاثیر گذار است.

 

 

برای سوئیچ کردن به «حالت تاریک»، صفحه‌ی تنظیمات (Settings) را باز کنید و به به بخش «پیشرفته» (Advanced) بروید و در قسمت «شمایل» (Appearance) می‌توانید حالت Bright را به حالت Dark تغییر دهید.

 

تمام تغییرات نسخه‌ی 2018.9 در یک نگاه:

ضد مخرب امسی‌سافت:

  • جدید: افزودن شمایل جدید «حالت تاریک».
  • بهبود: بهینه‌سازی سازگاری حفاظت هنگام وب‌گردی با مرورگرهای معمول.
  • برطرف کردن چندین اشکال جزئی.

 

کنسول مدیریت سازمانی امسی‌سافت:

  • برطرف کردن چندین اشکال جزئی.

 

چگونگی بدست آوردن نسخه‌ی جدید:

مانند گذشته، همانطور که قبلاً هم ملاحظه کرده‌اید، به‌روزرسانی‌های خودکار درونِ نرم‌افزار فعال هستند و شما آخرین نسخه را تا ساعتی پس از فراهم‌سازی به صورت اتوماتیک دریافت خواهید کرد. کاربران جدید لطفاً فایل نصب کامل را از صفحه‌ی محصولات دانلود کنند.

نکته قابل توجه کاربران سازمانی: اگر شما گزینه‌ی دریافت با تاخیر به‌روزرسانی‌ها را در تنظیمات به‌روزرسانی نرم‌افزار انتخاب کرده باشید، نسخه‌ی جدید نرم‌افزار را تا 30 روز پس از انتشار نسخه‌ی «پایدار» دریافت نخواهید کرد. این زمان به شما فرصت انجام تست‌های سازگاری داخلی معمول را، پیش از آن‌ که بر روی سیستم‌ کلاینت‌ها گسترده شود، خواهد داد. 

روز فوق‌العاده و حفاظت شده‌ای داشته باشید!

برگرفته شده از:

New in 2018.9: Improved Surf Protection and New Dark Mode

بروزرسانی

مطالب مرتبط

نسخه جدید 2017.12: لاگ‌های موثرتر و بهبود مدیریت لایسنس‌ها

15 مهر 1397  

چنانچه شما مطلب اخیر وبلاگ‌ِمان در مورد بازبینی سال 2017 را مطالعه فرموده باشید، حتماً متوجه شده‌اید که هدف ما در امسی‌سافت همواره تولید یک نرم‌افزار حفاظتی کاملاً موثر در عین حفظ سادگی و کارایی آن بوده است. همانطور که ما در حال توسعه‌ی راهکارهای‌ِمان و افزودن ویژگی‌ها و امکانات جدید هستیم، بازبینی کارکردها و امکانات فعلی نرم‌افزار به طور مرتب و منظم، جهت بهبود و توسعه‌ی آنها به گونه‌ای هوشمندانه‌تر و ظریف‌تر، همواره در دستور کار است.

نسخه‌ی جدید 2018.1: باز طراحی تجربه‌ی کار با سیستم رفتارشناسی هوشمند

15 مهر 1397  

در گذار از سال گذشته به سال جدید میلادی، با افتخار اعلام می‌داریم که اولین نسخه‌ی فوق‌العاده‌ی «2018» در امتداد بروزرسانی‌های ماهانه‌ی همیشه، بارگزاری شده است. هدف اصلی تیم توسعه‌ی ما در این ماه، ساده‌سازی و بهبود تجربه‌ی کاربریِ مهمترینِ دیوارِ دفاع در برابر تهدیدهای جدید و ناشناخته‌ی حوزه‌ی بدافزار، یعنی: سیستم رفتارشناسی هوشمند، بوده است.

نسخه‌ی جدید 2018.2: هشدارهای کمتر و هوشمندتر

15 مهر 1397  

بازخوردها از جانب کاربران‌ِمان، با صدایی بلند و کاملاً واضح بود: «لطفاً تعداد هشدارها را کاهش دهید تا نرم افزار آرام‌تَر و ساکت‌تَر باشد.»