دریافت گواهینامه‌ی VB100 در آزمون ژوئن 2019 توسط ضد مخرب امسی‌سافت

 

به تازگی نتایج تست‌ اخیر موسسه‌ی آزمایشِ نرم‌افزارهای آنتی‌ویروس "Virus Bulletin"، با نام VB100 منتشر شد. بسیار مفتخریم که اعلام کنیم، ضدمخرب امسی‌سافت باری دیگر و با دریافت نمره‌ای عالی در این تست‌ها، گواهینامه‌ی VB100 را دریافت کرد!

 

 

آزمون VB100 شامل چه مواردی می‌شود؟
هر نرم‌افزاری که مدرک VB100 را دریافت کند، آنتی‌ویروسی با کیفیت استاندارد و قدرت تشخیص بسیار بالا در نظرگرفته می‌شود. این تست‌ها بر روی کامپیوترهای فیزیکی و ماشین‌های مجازی در شرایط واقعی و با مشخصات مشابه با آنچه که در یک محیط تجاری پیدا می‌کنید، انجام می‌شود. در طی این تست، محصولات امنیتی در معرض طیف گسترده‌ای از نمونه‌ فایل‌های مخرب و سالم قرار می‌گیرند.

نمونه‌ها از مجموعه فایل‌های مخرب زیر گرفته شده‌اند:

1. The WildList set: یک مجموعه از هزار نمونه مخربِ مشاهده شده توسط محققان است.

2. AMTSO Real Time Threat List set: مجموعه‌ای از نمونه‌های مخرب که توسط کارشناسان جمع آوری و توسط سازمان استانداردهای ضدمخرب (AMTSO)، مدیریت می شود.

3. The Diversity set: مجموعه‌ای از نمونه‌های مخرب که توسط "Virus Bulletin" جمع آوری شدند.

همچنین این آزمون شامل بررسی حدود 100.000 فایل سالم برای بررسی خطای مثبت (False Positive) بوده است. این تعداد فایل از یک مجموعه‌ی 400.000 فایلی از نرم افزار های مشهورِ دانلود شده انتخاب شده است.
به محصولی که حداقل 99.95 درصد از نمونه مخرب‌ها را تشخیص دهد و خطای مثبت (False Positive) کمتر از 0.01 درصد را تولید کند، گواهی VB100 اعطا می‌گردد.

عملکرد امسی‌سافت در این آزمون چگونه بود؟
بسیار مفتخریم که اعلام نماییم، ضد مخرب امسی‌سافت موفق به کسب امتیاز کامل شد. یعنی تشخیص کامل و 100 درصد از 2236 نمونه‌ی مخرب حاضر در آزمون، و بدون تولید خطای مثبت (False Positive). این عملکرد خوب در نهایت به دریافت گواهینامه‌ی VB100 انجامید. 

درباره‌ی "Virus Bulletin":
مقر اصلی "Virus Bulletin" در بریتانیا است و بیش از 20 سال است که در این حوزه فعالیت می‌کند. این سازمان اطلاعات جامعی در حوزه‌ی امنیت برای کاربران فراهم آورده و همچنین آزمون‌های محصولات امنیتی را برگزار می‌کند. گواهینامه VB100 نشان دهنده‌ی این است که محصول مورد نظر توانایی تشخیص تهدیدات مدرن، بدون تولید خطای مثبت را دارد.

برای مشاهده‌ی گزارش کامل این آزمون می‌توانید اینجا کلیک کنید.روز خوبی (بدون مخرب) داشته باشید.

برگرفته از:
Emsisoft awarded VB100 in June 2019 testsImage Description

امسی‌سافت

فراتر از یک آنتی‌ویروس

امسی‌سافت یک شرکت نیوزلندی است که با بهره گیری از متخصصان حرفه ای در سراسر دنیا و تکیه بر تکنولوژی رفتارشناسی، محافظتی کامل در برابر انواع مخرب های موجود در دنیای دیجیتال را فراهم می نماید. محصولات امسی‌سافت در دو بخش خانگی و سازمانی و برای پلتفرم های ویندوز و اندروید قابل عرضه است.

دریافت گواهینامه‌ی VB100 در آزمون دسامبر 2018 توسط ضد مخرب امسی‌سافت
25 آذر 1397

دریافت گواهینامه‌ی VB100 در آزمون دسامبر 2018 توسط ضد مخرب امسی‌سافت

به تازگی نتایج تست‌ اخیر موسسه‌ی آزمایشِ نرم‌افزارهای آنتی‌ویروس 'Virus Bulletin'، با نام VB100 منتشرشد. بسیار مفتخریم که اعلام کنیم،...

دریافت گواهینامه‌ی VB100 در آزمون آپریل 2019 توسط ضدمخرب امسی‌سافت 
10 اردیبهشت 1398

دریافت گواهینامه‌ی VB100 در آزمون آپریل 2019 توسط ضدمخرب امسی‌سافت 

به تازگی نتایج تست‌ اخیر موسسه‌ی آزمایشِ نرم‌افزارهای آنتی‌ویروس 'Virus Bulletin'، با نام VB100 منتشر شد. بسیار مفتخریم که اعلام کنیم،...

ضدمخرب امسی‌سافت توسط موسسه‌ی AVLab به عنوان یکی از بهترین آنتی‌ویروس‌های پولی در سال 2019 شناخته‌ ‌شد
28 فروردین 1398

ضدمخرب امسی‌سافت توسط موسسه‌ی AVLab به عنوان یکی از بهترین آنتی‌ویروس‌های پولی در سال 2019 شناخته‌ ‌شد

'AVLab' یک موسسه‌ی مستقل تست نرم‌افزارهای امنیتی است که در کشور لهستان مستقر می‌باشد. این سازمان اخیراً گزارشی مبنی بر بهترین آنتی‌ویروس&...