نسخه‌ی جدید 2019.4: بهبود نسخه‌ی آزمایشی کنسول ابری امسی‌سافت

 

تیم توسعه ما در حال بهبود دادن عملکرد کنسول ابری امسی‌سافت است. کنسول ابری امسی‌سافت، برای کنترل و مدیریت مرکزی سیستم‌ها طراحی شده است. این کنسول همچنان در مرحله‌ی بتا است اما هرروزه کاربردهای آن بیشتر و بیشتر می‌شود. آخرین پیشرفت‌ها را بررسی کنید.

 

 

اتصال ضدمخرب امسی‌سافت به کنسول ابری
نرم‌افزار را باز کنید، به قسمت تنظیمات رفته و بخش کنترل از راه دور (Remote Management) را انتخاب کنید. برروی "Join workspace" کلیک کرده تا وارد حساب کاربری خود شوید. در این مرحله فضای کاری مناسب را انتخاب نمایید.

 

 

اگر فضای کاری با لایسنس معتبر برای شما نشان داده نمی‌شود، ابتدا باید یکی بسازید. "MyEmsisoft" را در مرورگر بازکنید، به بخش "Workspaces" رفته و برروی "Create workspace" کلیک کنید.
به یاد داشته باشید که فضاهای کاری به لایسنس معتبر نیاز دارند، بنابراین می‌توانید لایسنس شخصی خود را به آن انتقال داده یا لایسنس جدیدی را اعمال کنید.

 

 

همچنین می‌توانید از گزینه "Add device" در فضای کاری، برای دانلود یک فایل نصب اختصاصی استفاده کنید که دستگاه شما را به صورت خودکار به کنسول ابری متصل می‌کند. این روش پیشنهادی  برای مهاجرت دستگاه‌ها از کنسول محلی به کنسول ابری است.

بازخورد نسخه‌ی بتا (Beta)
نظرات خود را در این باره در feedback@emsisoft.com با ما به اشتراک بگذارید. برای هر نظری از سوی شما متشکریم، چه مثبت و چه منفی! 
توجه داشته باشید که کنسول ابری امسی‌سافت هنوز در مراحل آزمایشی بتا قرار دارد، بدان معنا که ممکن است خطاهایی رخ دهد و برخی چیزها به درستی کار نکند. هر ماه کاربرد جدیدی به آن اضافه خواهد شد.
لطفاً دستورالعمل‌های آزمایشی و راهنمای کاربران را برای جزئیات و ویژگی‌های بیشتر بررسی کنید.

تغییرات نسخه‌ی 2019.3 در یک نگاه:

ضدمخرب امسی‌سافت

  1. فایل نصب جدید برای اتصال ضدمخرب‌های نصب شده به کنسول ابری
  2. ادغام فعالسازی لایسنس و انتخاب فضای کاری
  3. چندین اصلاح جزئی دیگر

MyEmsisoft

  1. توکن منحصربفرد فایل نصب اکنون در قسمت protection policies تعریف شده‌ است، در نتیجه می‌توانید در زمان نصب، سیاست‌های مورد نظر خود را انتخاب و پیکربندی نمایید.
  2. رابط کاربری اسکن مخرب از راه دور، برای مطابقت بیشتر با صفحه نمایش بهبود یافته است.
  3. چندین اطلاح جزئی دیگر

نحوه‌ی دریافت نسخه‌ی جدید: 
مثل همیشه، تا زمانیکه بروزرسانی خودکار فعال باشد به صورت خودکار آخرین نسخه که به صورت پیش‌فرض هر یک ساعت یکبار می‌باشد، به دست شما خواهد رسید. کاربران جدید لطفاً فایل نصب کامل را از صفحه‌ی محصولات دانلود کنید. نکته‌ای برای کاربران سازمانی: اگر در قسمت بروزرسانی، بروزرسانی با تأخیر را انتخاب کرده‌اید، کلاینتها نسخه‌ی جدید را زودتر از 30 روز دریافت نخواهند کرد. این به شما زمان می‌دهد تا تست‌های سازگاری داخلی را قبل از اینکه نسخه جدید به صورت خودکار به کلاینتها برسد، انجام دهید.روز خوب و محافظت شده‌ای داشته باشید!

برگرفته از:
(New in 2019.4: Improved Emsisoft Cloud Console connection (BetaImage Description

امسی‌سافت

فراتر از یک آنتی‌ویروس

امسی‌سافت یک شرکت نیوزلندی است که با بهره گیری از متخصصان حرفه ای در سراسر دنیا و تکیه بر تکنولوژی رفتارشناسی، محافظتی کامل در برابر انواع مخرب های موجود در دنیای دیجیتال را فراهم می نماید. محصولات امسی‌سافت در دو بخش خانگی و سازمانی و برای پلتفرم های ویندوز و اندروید قابل عرضه است.

نسخه‌ی جدید 2019.3: نسخه‌ی آزمایشی  کنسول ابری امسی‌سافت منتشر شد
19 فروردین 1398

نسخه‌ی جدید 2019.3: نسخه‌ی آزمایشی کنسول ابری امسی‌سافت منتشر شد

در اواسط سال 2017، ما شروع به برنامه‌ریزی کردیم تا قابلیتهای حفاظتی ضدمخرب امسی‌سافت را برای یک دهه‌ی آینده تضمین و فراهم کنیم. عصر نرم‌ا...

نسخه‌ی جدید 2019.5: بهبود داشبورد MyEmsisoft
30 خرداد 1398

نسخه‌ی جدید 2019.5: بهبود داشبورد MyEmsisoft

کنسول ابری امسی‌سافت که مدیریت مرکزی و تحت شبکه‌ی ضدمخرب‌ها را برعهده دارد، در این ماه بهبودهای قابل توجهی داشته است. هرچند هنوز در مرحله ...

نسخه‌ی جدید 2019.1: حفاظت وبگردی ارتقاء یافته است
11 بهمن 1397

نسخه‌ی جدید 2019.1: حفاظت وبگردی ارتقاء یافته است

ارائه‌ی یک راهکار امنیتی قوی،‌ نقطه‌ی شروعی در سال 2019 برای امسی‌سافت است. در اوایل ژانویه،‌ ما افزونه‌ی 'Emsisoft Browser ...