نسخه‌ی جدید 2019.3: نسخه‌ی آزمایشی کنسول ابری امسی‌سافت منتشر شد

 

در اواسط سال 2017، ما شروع به برنامه‌ریزی کردیم تا قابلیتهای حفاظتی ضدمخرب امسی‌سافت را برای یک دهه‌ی آینده تضمین و فراهم کنیم. عصر نرم‌افزارهای محلی و آفلاین دیگر به پایان رسیده است، پس تصمیم به آنلاین کردن برنامه‌ها و اتصال آنها به سرورهای خود گرفتیم.

 

 

سیر تکاملی ضدمخرب امسی‌سافت
برخی ممکن است آن را نسل آینده‌ی آنتی‌ویروس نامگذاری کنند. ما آن را سیر تکاملی و طبیعی تکنولوژی ثابت شده‌ی خود می‌نامیم. با تبدیل امسی‌سافت به یک سرویس نرم افزاری آنلاین، قادر به پیشنهاد محصولی با نصب و مدیریت آسان هستیم. همچنین این سرویس به ما اجازه می‌دهد تا برای یک تکنولوژی جدید و خلاقانه‌ی حفاظتی، که دستگاه شما را  همواره امن نگاه خواهد داشت، برنامه‌ریزی کنیم.
یک نمونه از این نوع تکنولوژی، "Machine learning" است. ما مدتی است که از هوش مصنوعی برای کمک به توسعه‌ی مؤثرترین الگوهای تشخیص استفاده می‌کنیم و قصد داریم در آینده نزدیک فناوری قدرتمندتری را نیز در نرم افزار خود وارد کنیم. گوش به زنگ بروزرسانی‌های بیشتر باشید!

معرفی کنسول ابری امسی‌سافت
در انتشار این ماه، تصمیم بر معرفی "Cloud Console" امسی‌سافت داریم. یک پلت‌فرم مدیریت شبکه جدید، که به شما اجازه کنترل نرم‌افزار حفاظتی را از هر نقطه و هر دستگاهی می‌دهد.
کنسول ابری امسی‌سافت بخشی از حساب کاربری "MyEmsisoft" می‌باشد. با حساب کاربری خود وارد شده و نگاهی به آن بیاندازید.

 


نکات مهم کنسول ابری امسی‌سافت
فضاهای کاری: ما مفهوم فضای کاری را معرفی می‌کنیم. فضای کاری، تعدادی از دستگاه‌هایی که دارای نرم‌افزار حفاظتی امسی‌سافت هستند را مدیریت می کنند. (برای مثال سازمان یا گروه خانگی شما). شما می‌توانید کاربران مختلف را با دسترسی و اجازه‌های خاصی به فضای کاری دعوت کنید. (برای مثال از مدیر شبکه خود بخواهید تا تنظیمات و پیکربندی‌های شما را از راه دور بررسی کند.)

نصب سریع: نصب و اتصال یک سیستم جدید به کنسول ابری، به سادگی کلیک برروی گزینه دانلود در قسمت "MyEmsisoft" و یا دعوت کاربران با ایمیل می‌باشد. فایل نصب سفارشی ارائه شده، دستگاه‌های شما را مستقیم به فضای کاری مرتبط متصل می‌سازد. دیگر خبری از لایسنس و کلید فعالسازی نیست.

مدیریت و کنترل کامل از راه دور: تمامی تنظیمات و سطوح دسترسی کاربران در ضدمخرب امسی‌سافت، به صورت مرکزی و از راه دور قابل مشاهده و ویرایش است.

برنامه مدیریتی موبایل: از آنجایی که “Cloud Console” امسی‌سافت بخشی از پورتال "MyEmsisoft" می‌باشد، می‌توان با یک کلیک آن را به برنامه‌های خود اضافه نمود. برنامه برروی تمامی پلت‌فرم‌های بزرگ از جمله ویندوز، اندروید و iOS کار می‌کند.

 

 

چگونه کار با کنسول ابری امسی‌سافت را شروع کنیم
لطفاً وارد "MyEmsisoft" شوید تا منوی جدید "WORKSPACES" را در سمت چپ مشاهده کنید. به سادگی دستورالعمل‌ها را دنبال نمایید تا لایسنس‌های شخصی و دستگاه‌های خود را به سمت فضای کاری جدید منتقل کنید.
نظرات خود را در این باره در feedback@emsisoft.com با ما به اشتراک بگذارید. برای هر نظری از سوی شما متشکریم، چه مثبت و چه منفی (اما لطفاً با توسعه‌دهندگان تند و خشن برخورد نکنید.)
توجه داشته باشید که “Cloud Console” امسی‌سافت هنوز در مراحل آزمایشی بتا قرار دارد، بدان معنا که ممکن است خطاهایی رخ دهد و برخی چیزها به درستی کار نکند. هر ماه کاربرد جدیدی به آن اضافه خواهد شد.
لطفاً دستورالعمل‌های آزمایشی و راهنمای کاربران را برای جزئیات و ویژگی‌های بیشتر بررسی کنید.

تغییرات نسخه‌ی 2019.3 در یک نگاه:

ضدمخرب امسی‌سافت

   1. کنسول ابری جدید امسی‌سافت
   2. رجیسترینگ لایسنس‌ها  بهبود یافته است. الان از چندین کامپیوتر با نام و لایسنس یکسان پشتیبانی می‌کند
   3. چندین اصلاح جزئی دیگر

MyEmsisoft

   1. ویژگی‌های جدید کنترل از راه دور کنسول ابری امسی‌سافت
   2. احراز هویت دو مرحله‌ای برای حفاظت از حساب کاربری شما

نحوه‌ی دریافت نسخه‌ی جدید: 
مثل همیشه، تا زمانیکه بروزرسانی خودکار فعال باشد به صورت خودکار آخرین نسخه که به صورت پیش‌فرض هر یک ساعت یکبار می‌باشد، به دست شما خواهد رسید. کاربران جدید لطفاً فایل نصب کامل را از صفحه‌ی محصولات دانلود کنید. نکته‌ای برای کاربران سازمانی: اگر در قسمت بروزرسانی، بروزرسانی با تأخیر را انتخاب کرده‌اید، کلاینتها نسخه‌ی جدید را زودتر از 30 روز دریافت نخواهند کرد. این به شما زمان می‌دهد تا تست‌های سازگاری داخلی را قبل از اینکه نسخه جدید به صورت خودکار به کلاینتها برسد، انجام دهید.
روز خوب و محافظت شده‌ای داشته باشید!

برگرفته از:
New in 2019.3: Public Beta of Emsisoft Cloud Console available now

 


 Image Description

امسی‌سافت

فراتر از یک آنتی‌ویروس

امسی‌سافت یک شرکت نیوزلندی است که با بهره گیری از متخصصان حرفه ای در سراسر دنیا و تکیه بر تکنولوژی رفتارشناسی، محافظتی کامل در برابر انواع مخرب های موجود در دنیای دیجیتال را فراهم می نماید. محصولات امسی‌سافت در دو بخش خانگی و سازمانی و برای پلتفرم های ویندوز و اندروید قابل عرضه است.

نسخه‌ی جدید 2019.4: بهبود نسخه‌ی آزمایشی کنسول ابری امسی‌سافت
11 اردیبهشت 1398

نسخه‌ی جدید 2019.4: بهبود نسخه‌ی آزمایشی کنسول ابری امسی‌سافت

تیم توسعه ما در حال بهبود دادن عملکرد کنسول ابری امسی‌سافت است. کنسول ابری امسی‌سافت، برای کنترل و مدیریت مرکزی سیستم‌ها طراحی شده است. ...

نسخه‌ی جدید 2019.5: بهبود داشبورد MyEmsisoft
30 خرداد 1398

نسخه‌ی جدید 2019.5: بهبود داشبورد MyEmsisoft

کنسول ابری امسی‌سافت که مدیریت مرکزی و تحت شبکه‌ی ضدمخرب‌ها را برعهده دارد، در این ماه بهبودهای قابل توجهی داشته است. هرچند هنوز در مرحله ...

نسخه‌ی جدید 2019.1: حفاظت وبگردی ارتقاء یافته است
11 بهمن 1397

نسخه‌ی جدید 2019.1: حفاظت وبگردی ارتقاء یافته است

ارائه‌ی یک راهکار امنیتی قوی،‌ نقطه‌ی شروعی در سال 2019 برای امسی‌سافت است. در اوایل ژانویه،‌ ما افزونه‌ی 'Emsisoft Browser ...