دریافت گواهینامه‌ی VB100 در آزمون آپریل 2019 توسط ضد مخرب امسی‌سافت 

 

به تازگی نتایج تست‌ اخیر موسسه‌ی آزمایشِ نرم‌افزارهای آنتی‌ویروس "Virus Bulletin"، با نام VB100 منتشر شد. بسیار مفتخریم که اعلام کنیم، ضدمخرب امسی‌سافت باری دیگر و با دریافت نمره‌ای عالی در این تست‌ها، گواهینامه‌ی VB100 را دریافت کرد!

 

 

 

آزمون VB100 شامل چه مواردی می‌شود؟
حدود بیست سال است که تست‌های VB100 سازمان "Virus Bulletin" در حال انجام شدن هستند. هر نرم‌افزاری که مدرک VB100 را دریافت کند، آنتی‌ویروسی با کیفیت استاندارد و قدرت تشخیص بسیار بالا در نظرگرفته می‌شود. این تست‌ها بر روی کامپیوترهای فیزیکی و ماشین‌های مجازی در شرایط واقعی و با مشخصات مشابه با آنچه که در یک محیط تجاری پیدا می‌کنید، انجام می‌شود. محصولات امنیتی قبل از اینکه در معرض طیف گسترده‌ای از نمونه‌ فایل‌های مخرب و سالم قرارگیرند، بر روی سیستم‌ عامل‌های پاک و اختصاص یافته‌ی ویندوز 7 و ویندوز 10، نصب شدند.

نمونه‌ها از مجموعه فایل‌های مخرب زیر گرفته شده‌اند:

1. The WildList set: یک مجموعه از هزار نمونه مخربِ مشاهده شده توسط محققان است.

2. AMTSO Real Time Threat List set: مجموعه‌ای از نمونه‌های مخرب که توسط کارشناسان جمع آوری و توسط سازمان استانداردهای ضدمخرب (AMTSO)، مدیریت می شود.

3. The Diversity set: مجموعه‌ای از نمونه‌های مخرب که توسط "Virus Bulletin" جمع آوری شدند.

همچنین این آزمون شامل بررسی حدود 100.000 فایل سالم برای بررسی خطای مثبت (False Positive) بوده است. این تعداد فایل از یک مجموعه‌ی 400.000 فایلی از نرم افزار های مشهورِ دانلود شده انتخاب شده است.
به محصولی که حداقل 99.95 درصد از نمونه مخرب‌ها را تشخیص دهد و خطای مثبت (False Positive) کمتر از 0.01 درصد را تولید کند، گواهی VB100 اعطا می‌گردد.
 

عملکرد امسی‌سافت در این آزمون چگونه بود؟
بسیار مفتخریم که اعلام نماییم، ضد مخرب امسی‌سافت موفق به کسب امتیاز کامل شد. یعنی تشخیص کامل و 100 درصد از حدود 2000 نمونه‌ی مخرب حاضر در آزمون، و بدون تولید خطای مثبت (False Positive). این عملکرد خوب در نهایت به دریافت گواهینامه‌ی VB100 انجامید. بسیار خرسندیم از اینکه نرم‌افزار ما در شرایط آزمون، عملکرد خوبی داشت و به تلاشمان برای فراهم سازی یک محافظت عالی از مشتریان، در برابر مخرب‌ها ادامه خواهیم داد.

درباره‌ی "Virus Bulletin":
مقر اصلی این سازمان در بریتانیا است. این سازمان اطلاعات جامعی در حوزه‌ی امنیت برای کاربران فراهم آورده و همچنین آزمون‌های محصولات امنیتی را برگزار می‌کند. گواهینامه VB100 نشان دهنده‌ی این است که محصول مورد نظر توانایی تشخیص تهدیدات مدرن، بدون تولید خطای مثبت را دارد.

برای مشاهده‌ی گزارش کامل این آزمون می‌توانید اینجا کلیک کنید.روز خوبی (بدون مخرب) داشته باشید.

برگرفته از:
Emsisoft Awarded VB100 certification in April 2019 testsImage Description

امسی‌سافت

فراتر از یک آنتی‌ویروس

امسی‌سافت یک شرکت نیوزلندی است که با بهره گیری از متخصصان حرفه ای در سراسر دنیا و تکیه بر تکنولوژی رفتارشناسی، محافظتی کامل در برابر انواع مخرب های موجود در دنیای دیجیتال را فراهم می نماید. محصولات امسی‌سافت در دو بخش خانگی و سازمانی و برای پلتفرم های ویندوز و اندروید قابل عرضه است.

دریافت گواهینامه‌ی VB100 در آزمون دسامبر 2018 توسط ضد مخرب امسی‌سافت
25 آذر 1397

دریافت گواهینامه‌ی VB100 در آزمون دسامبر 2018 توسط ضد مخرب امسی‌سافت

دریافت گواهینامه‌ی VB100 در آزمون دسامبر 2018 توسط ضد مخرب امسی‌سافت به تازگی نتایج تست‌ اخیر موسسه‌ی آزمایشِ نرم‌افزارهای آنتی‌ویروس 'Virus Bulletin'، با نام VB100 منتشرشد. بسیار مفتخریم که اعلام کنیم، ضدمخرب امسی‌سافت باری دیگر و با دریافت نمره‌ای عالی در این تست‌ها، گواهینامه‌ی VB100 را دریافت کرد!

ضدمخرب امسی‌سافت توسط موسسه‌ی AVLab به عنوان یکی از بهترین آنتی‌ویروس‌های پولی در سال 2019 شناخته‌ ‌شد
28 فروردین 1398

ضدمخرب امسی‌سافت توسط موسسه‌ی AVLab به عنوان یکی از بهترین آنتی‌ویروس‌های پولی در سال 2019 شناخته‌ ‌شد

ضدمخرب امسی‌سافت توسط موسسه‌ی 'AVLab' به عنوان یکی از بهترین آنتی‌ویروس‌های پولی در سال 2019 شناخته‌ ‌شد. 'AVLab' یک موسسه‌ی مستقل تست نرم‌افزارهای امنیتی است که در کشور لهستان مستقر می‌باشد. این سازمان اخیراً گزارشی مبنی بر بهترین آنتی‌ویروس‌های پولی در سال 2019 را منتشر کرده است و ما مفتخریم که ضدمخرب خانگی امسی‌سافت نیز در این لیست جای دارد.

حملات فیشینگ در برابر
30 بهمن 1397

حملات فیشینگ در برابر "Spear Phishing" و حملات "Whaling"

حملات فیشینگ در برابر 'Spear Phishing' و حملات 'Whaling' روزهایی که حملات فیشینگ از شما می‌خواستند تا بر روی لینکی کلیک کنید و اطلاعات حساب خود را در سایتی وارد نمایید به اتمام رسیده است. حملات فیشینگ پیشرفته‌تر، پیچیده‌تر و به طور عجیبی قابل باور هستند. طبق آمار 'Verizon'، در سال 2018، 22 درصد از کارمندان قربانی ایمیل‌های فیشینگ شده‌اند. چگونه حملات فیشینگ پیچیده‌تر می‌شوند؟ خوب، به جای پهن کردن یک تور بزرگ و امید به گرفتن یکی دو ماهی، مجرمان سایبری بیشتر به سمت انتخاب یک هدف می‌روند. با معطوف کردن تمامی تمرکز بر روی یک هدف با ارزش و حمله‌ی فردی به آن، شانس موفقیت خود را بسیار افزایش می‌دهند. در ادامه با انواع مختلف حملات فیشینگ و نحوه‌ی حفاظت از خود به عنوان صاحب یک کسب و کار کوچک آشنا شوید.