ضدمخرب امسی‌سافت توسط موسسه‌ی "AVLab" به عنوان یکی از بهترین آنتی‌ویروس‌های پولی در سال 2019 شناخته‌ ‌شد.

 

"AVLab" یک موسسه‌ی مستقل تست نرم‌افزارهای امنیتی است که در کشور لهستان مستقر می‌باشد. این سازمان اخیراً گزارشی مبنی بر بهترین آنتی‌ویروس‌های پولی در سال 2019 را منتشر کرده است و ما مفتخریم که ضدمخرب خانگی امسی‌سافت نیز در این لیست جای دارد.

 


چرا "AVLab" ضدمخرب امسی‌سافت را توصیه می‌کند؟
همانطور که در گزارش "AVLab" آمده، انتخاب‌های امنیتی فراوانی در بازار وجود دارند که کار شما را برای انتخاب بهترین گزینه‌ دشوار می‌سازد. از این رو موسسه‌ی "AVLab" بر اساس تست‌های داخلی و خارجی و آنالیزهای متخصصان خود، لیستی از بهترین محصولات را ارائه می‌کند.
طبق این گزارش، ضدمخرب خانگی امسی‌سافت به لطف قابلیت‌های حفاظتی فوق‌العاده‌ای که بارها آنها را ثابت کرده، در این لیست جایگاه مناسبی برای خود به دست آورده است.
در تست‌های محصولات امنیتی برای شرکت‌های کوچک و متوسط و همینطور کاربران خانگی، نرم‌افزار امسی‌سافت بارها و بارها بخاطر حفاظت عالی در زمان واقعی و عملکرد بی‌نظیر خود، جوایز متعددی کسب کرده‌است.
در ادامه ناشران، از قدرتمند بودن ضدمخرب خانگی ‌امسی‌سافت در برابر باج‌افزارها گفتند و به این موضوع که این نرم‌افزار یکی از اولین محصولاتی بود که بدون تکیه بر امضاها توانست باج‌افزار "WannaCry" را مسدود سازد، اشاره داشتند. در این گزارش همچنین به افزونه‌ی جدید مرورگر امسی‌سافت اشاره شده و برروی رویکرد آگاهانه‌ی حریم خصوصی برای حفاظت تأکید شده است.
نرم‌افزار امسی‌سافت به تازگی افزونه‌ی امنیت مرورگر جدیدی را برای مرورگرها منتشر نموده است که حریم خصوصی را در اولویت قرار می‌دهد. به جای آپلود کامل آدرس URL هر سایت در دیتابیس فضای ابری، کد هش وبسایت را محاسبه و سپس الگوها را مطابق با تهدیدات یافت شده و با عملکرد کد هش مقایسه می‌کند. منظور آنکه امسی‌سافت جزئیات مربوط به فعالیت‌های مرورگر را ثبت نمی‌کند و هنگامی که بحث حریم خصوصی در میان می‌آید پا را فراتر از حد نمی‌گذارد.

"AVLab" جایزه‌ی "++BEST" را برای بانکداری آنلاین به امسی‌سافت اختصاص داد
همانطور که در بالا به آن اشاره شد، پیشنهادات این موسسه بر اساس آزمایشات داخلی این سازمان صورت می‌گیرند. یکی از آزمایشات اخیر در مورد حملات و تهدیدات بانکی بود. این تست طراحی شد تا تأثیر محصول امنیتی بر متوقف ساختن مجرمان سایبری در خصوص اطلاعات بانکی و دسترسی به آنها را بسنجد.
پیشنهاد ما برای آن دسته از افرادی که می‌خواهند برنامه امنیتی را نصب و با خیال راحت به دیگر امور خود رسیدگی کنند، نرم‌افزار بی‌نقص امسی‌سافت است.

چگونگی انجام تست توسط "AVLab"
این تست طراحی شد تا انواع حملاتی را که توانایی سرقت اطلاعات مهم از سیستم‌عامل شما را دارند، شبیه‌سازی کند.
این تست شامل نصب محصول امنیتی برروی یک سیستم از قبل آماده شده با ویندوز 10 و دانلود مخرب از طریق کروم و یک سرور موقتی است. محصولات ابتدا با تنظیمات پیش‌فرض و سپس با تنظیمات سفارشی شده برای بیشترین حد حفاظت، تست ‌شدند. تمامی نمونه‌ها از مخرب‌های بسیار جدید و "Zero-Day" بودند، این امر باعث می‌شود تا تحلیل‌گران، عملکرد محصول را هنگام مواجه شدن با حملات جدید و ناآشنا ببینند.

ضدمخرب خانگی امسی‌سافت برنده‌ی جایزه‌ی "++BEST" شد
با افتخار اعلام می‌کنیم که ضدمخرب خانگی امسی‌سافت از شرایط دشوار این آزمایشات با سربلندی بیرون آمد و برنده‌ی جایزه‌ی "++BEST" شد. 
به گفته‌ی نویسندگان این گزارش، یکی از ویژگی‌های عالی ضدمخرب خانگی امسی‌سافت، ماژول رفتارشناسی آن می‌باشد که تمامی برنامه‌های فعال را بصورت دائم مانیتور می‌کند. این ضدمخرب  شناسایی تروجان‌ها، باج‌افزارها، برنامه‌های جاسوسی و تهدیدات "Zero-Day" را بصورت کامل انجام می‌دهد. تکنولوژی بکار رفته در آن بر اساس یک روش پیشگیرانه عمل می‌کند و احتیاجی به یک دیتابیس بروز شده ندارد.

درباره‌ی "AVLab"
"AVLab" یک موسسه‌ی مستقل در لهستان می‌باشد. تخصص این موسسه در تست توانایی محصولات امنیتی در برابر خطرات و تهدیدات نوین است. این موسسه به طور مرتب گزارش‌هایی مبنی بر باارزش‌ترین و مؤثرترین محصولات امنیتی موجود در بازار منتشر می‌کند.

با کلیک برروی اینجا لیست کامل پیشنهادات را ببینید. 
با کلیک برروی اینجا بیشتر درمورد حفاظت در بانکداری آنلاین بخوانید. روز خوبی (بدون مخرب) داشته باشید.

برگرفته از:

Emsisoft Anti-Malware named one of AVLab’s top recommended paid antivirus suites of 2019Image Description

امسی‌سافت

فراتر از یک آنتی‌ویروس

امسی‌سافت یک شرکت نیوزلندی است که با بهره گیری از متخصصان حرفه ای در سراسر دنیا و تکیه بر تکنولوژی رفتارشناسی، محافظتی کامل در برابر انواع مخرب های موجود در دنیای دیجیتال را فراهم می نماید. محصولات امسی‌سافت در دو بخش خانگی و سازمانی و برای پلتفرم های ویندوز و اندروید قابل عرضه است.

دریافت گواهینامه‌ی VB100 در آزمون دسامبر 2018 توسط ضد مخرب امسی‌سافت
25 آذر 1397

دریافت گواهینامه‌ی VB100 در آزمون دسامبر 2018 توسط ضد مخرب امسی‌سافت

به تازگی نتایج تست‌ اخیر موسسه‌ی آزمایشِ نرم‌افزارهای آنتی‌ویروس 'Virus Bulletin'، با نام VB100 منتشرشد. بسیار مفتخریم که اعلام کنیم،...

دریافت گواهینامه‌ی VB100 در آزمون آپریل 2019 توسط ضدمخرب امسی‌سافت 
10 اردیبهشت 1398

دریافت گواهینامه‌ی VB100 در آزمون آپریل 2019 توسط ضدمخرب امسی‌سافت 

به تازگی نتایج تست‌ اخیر موسسه‌ی آزمایشِ نرم‌افزارهای آنتی‌ویروس 'Virus Bulletin'، با نام VB100 منتشر شد. بسیار مفتخریم که اعلام کنیم،...

دریافت گواهینامه‌ی VB100 در آزمون ژوئن 2019 توسط ضد مخرب امسی‌سافت
09 تیر 1398

دریافت گواهینامه‌ی VB100 در آزمون ژوئن 2019 توسط ضد مخرب امسی‌سافت

به تازگی نتایج تست‌ اخیر موسسه‌ی آزمایشِ نرم‌افزارهای آنتی‌ویروس 'Virus Bulletin'، با نام VB100 منتشر شد. بسیار مفتخریم که اعلام کنیم،...