نسخه‌ی جدید 2019.2: آمادگی برای یک جهش بزرگ

 

نسخه‌ی منتشر شده در این ماه شامل بهبودهای جزئی مانند پشتیبانی بهتر از صفحه نمایش‌های DPI است، چون توسعه دهندگان ما بیشتر وقت خود را صرف آماده سازی یک قدم بزرگ در نرم‌افزار امسی‌سافت کرده‌اند.
ما بر آنیم تا در چند هفته‌ی آینده یک تست عمومی بتا برای "Cloud Console" خود راه اندازی کنیم. به طور خلاصه کنسول تحت وب امسی‌سافت به کاربر اجازه می‌دهد تا نرم‌افزار امسی‌سافت خود را از طریق یک مرکز مدیریت تحت وب و از راه دور مدیریت کند. هدف این محصول، ساده و بهینه سازی فرآیندهای عملیاتی معمول کاربران تجاری، شرکای امسی‌سافت و دیگر متخصصان فناوری اطلاعات است.
جزئیات بیشتر در خصوص "Cloud Console" امسی‌سافت در زمان راه اندازی بتا منتشر خواهد شد. منتظر بمانید!

 تغییرات نسخه‌ی 2019.2 در یک نگاه: 

ضدمخرب امسی‌سافت
1. بهبود پشتیبانی از صفحه نمایش‌های DPI
2. آماده سازی برای “Cloud Console” امسی‌سافت
3. چندین اصلاح جزئی دیگر

نحوه‌ی دریافت نسخه‌ی جدید: 
مثل همیشه، تا زمانیکه بروزرسانی خودکار فعال باشد به صورت خودکار آخرین نسخه که به صورت پیش‌فرض هر یک ساعت یکبار می‌باشد، به دست شما خواهد رسید. کاربران جدید لطفاً فایل نصب کامل را از صفحه‌ی محصولات دانلود کنید.
نکته‌ای برای کاربران سازمانی: اگر در قسمت بروزرسانی، بروزرسانی با تأخیر را انتخاب کرده‌اید، کلاینتها نسخه‌ی جدید را زودتر از 30 روز دریافت نخواهند کرد. این به شما زمان می‌دهد تا تست‌های سازگاری داخلی را قبل از اینکه نسخه جدید به صورت خودکار به کلاینتها برسد، انجام دهید.روز خوب و محافظت شده‌ای داشته باشید!

برگرفته از:
New in 2019.2: Preparing for a big leapImage Description

امسی‌سافت

فراتر از یک آنتی‌ویروس

امسی‌سافت یک شرکت نیوزلندی است که با بهره گیری از متخصصان حرفه ای در سراسر دنیا و تکیه بر تکنولوژی رفتارشناسی، محافظتی کامل در برابر انواع مخرب های موجود در دنیای دیجیتال را فراهم می نماید. محصولات امسی‌سافت در دو بخش خانگی و سازمانی و برای پلتفرم های ویندوز و اندروید قابل عرضه است.

نسخه‌ی جدید 2019.1: حفاظت وبگردی ارتقاء یافته است
11 بهمن 1397

نسخه‌ی جدید 2019.1: حفاظت وبگردی ارتقاء یافته است

ارائه‌ی یک راهکار امنیتی قوی،‌ نقطه‌ی شروعی در سال 2019 برای امسی‌سافت است. در اوایل ژانویه،‌ ما افزونه‌ی 'Emsisoft Browser ...

نسخه‌ی جدید 2019.3: نسخه‌ی آزمایشی  کنسول ابری امسی‌سافت منتشر شد
19 فروردین 1398

نسخه‌ی جدید 2019.3: نسخه‌ی آزمایشی کنسول ابری امسی‌سافت منتشر شد

در اواسط سال 2017، ما شروع به برنامه‌ریزی کردیم تا قابلیتهای حفاظتی ضدمخرب امسی‌سافت را برای یک دهه‌ی آینده تضمین و فراهم کنیم. عصر نرم‌ا...

نسخه‌ی جدید 2019.4: بهبود نسخه‌ی آزمایشی کنسول ابری امسی‌سافت
11 اردیبهشت 1398

نسخه‌ی جدید 2019.4: بهبود نسخه‌ی آزمایشی کنسول ابری امسی‌سافت

تیم توسعه ما در حال بهبود دادن عملکرد کنسول ابری امسی‌سافت است. کنسول ابری امسی‌سافت، برای کنترل و مدیریت مرکزی سیستم‌ها طراحی شده است. ...