eis_laptop_400_en.jpg

بدون ایراد، بدون ناسازگاری، تنها امنیت

اینترنت سکیوریتی امسی‌سافت یک بسته‌‎ی امنیتی سبک و موثر است که زندگی دیجیتالی شما را بسیار ساده خواهد کرد.

 

 

 

 

 

 

 

اینترنت سکیوریتی امسی‌سافت یعنی همه‌چیز، یک‌جا (ضد مخرب + ضد ویروس + فایروال): پاکسازی سیستم بعد از آلوده‌شدن آن، کار سختی است. این همان دلیلی است که شما به یک برنامه‌ی امنیتی قدرتمند نیاز دارید البته نه به هر قیمتی. اینترنت سکیوریتی امسی‌سافت که هم ضد مخرب است و هم ضد ویروس و هم فایروال، از شما در برابر تمامی تهدیدات و مخرب‌ها محافظت می‌کند. اینترنت سکیوریتی امسی‌سافت دارای هسته فایروال قدرتمندی است و برای هر کس که در آرزوی محافظت بی‌نهایت است مناسب است مخصوصاً آنهایی که در ارتباط با شبکه‌های شخص ثالث (مانند Wi-Fi) هستند.

شناسایی بیش از 225.000 مخرب جدید: آیا می‌دانید هر روز بیش از 225.000 مخرب جدید ساخته می‌شوند که توسط تیم آنالیز امسی‌سافت مورد بررسی و شناسایی قرار می‌گیرند؟

حفظ حریم خصوصی کاربران: آیا می‌دانید در میان محصولات 21 شرکت امنیتی که در تست‌های موسسه‌ی AV-Comparatives شرکت کردند تنها 2 شرکت، حریم خصوصی کاربران و مشتریان خود را حفظ می‌کنند و یکی از آنها امسی‌سافت است؟دارای بازدهی 100%: طراحی شده برای شماclean_rootkits_385x450.png

 

 

 

 یک بار پیشگیری بهتر از چندین بار درمان است.illu_3layers-en.png

اینترنت سکیوریتی امسی‌سافت یک بسته‌ی امنیتی کامل برای جلوگیری از تمامی تهدیدات اینترنتی موجود است.

اضافه شدن یک فایروال قدرتمند به سه لایه‌ی محافظتی

این فایروال هوشمند در هنگام استفاده از شبکه‎‌های عمومی، سیستم شما را پنهان می‎کند به صورتی که شما عملاً در آن شبکه نامرئی هستید. همچنین این فایروال از IPv6 نیز پشتیبانی می‌کند.

اینترنت سکیوریتی امسی‌سافت یک سلاح پیش فعال برای جلوگیری از انواع تهدیدات اینترنتی و حفاظت از شما در برابر بدترین شرایط است، به طوری که حتی اجازه‌ی رخ دادن آن‌ها را هم نمی‌دهد. 
 

حفاظت از گشت و گذار در اینترنت:
جلوگیری از اتصال به وب‌سایت‌های خطرناک و جعلی شناخته شده.
اگر شما به طور ناخواسته سعی در دسترسی به یک وب‌سایت را داشته باشید که حاوی تروجان‌ها (Trojan)، جاسوس‌افزار‎ها (Spyware)، یا هر نوع برنامه‌ی مخرب دیگری باشد؛ ضد مخرب امسی‌سافت از اتصال شما به آن وب‌سایت جلوگیری خواهد کرد. نرم افزار ما این کار را با استفاده از لیستی پیش‌فرض شامل وب‌سایت‌های مخرب و آلوده که هر ساعت به‌روزرسانی می‌شود انجام می‌دهد.


محافظ فایل لحظه‌ای:
هر لحظه برای شناسایی مخرب‌ها سیستم را بررسی می‌کند.
این لایه‌ی بسیار مهم و حیاتی محافظتی، تمامی فایل‌های بارگیری شده یا در حال اجرا را با استفاده از پایگاه داده‌ای با بیش از 10 میلیون مخرب شناسایی شده بررسی می‌‎کند. 
محافظ فایل ضد مخرب امسی‌سافت با طراحی هوشمندانه و بهینه‌سازی مستمر، به نرم افزار اجازه می‌‎دهد که ده‌ها هزار فایل را در کسری از زمان بررسی نماید.
مهم‌تر اینکه محافظ فایل در پس‌زمینه‌ی رایانه‌ی شما اجرا می‌‎شود این بدان معنا است که شما تاثیر قدرت آن را بر قدرت پردازشی سیستم خود احساس نخواهید کرد.

رفتارشناسی:
آخرین لایه‌ی دفاعی.
برای شناسایی تهدیدات جدید و ناشناخته‌ی معروف به Zero-Day که هنوز به پایگاه داده‌ها اضافه نشده‌اند. ضد مخرب امسی‌سافت به طور مستمر رفتار تمامی برنامه‌های فعال و برنامه‌های پس‌زمینه را بررسی می‌کند و در صورت وجود هرگونه رفتار مشکوک توسط این برنامه‌ها به سرعت شما را از آن آگاه می‌سازد.

رفتار شناسی امسی‌سافت با شبکه‌ی ابری امسی‌سافت ترکیب شده است تا سلاح نهایی شما در برابر حملات مخرب‌های پیچیده و تخصصی باشد. اینجا جایی است که دیگران قادر به محافظت از شما نیستند.

جایزه: حفاظت از شما در پرداخت‌های آنلاین
با قدرتمندکردن مرورگرتان، کلاهبرداران را از جیب شما دور نگه می‌‎دارد. تعریفی دوباره از تجربه‌ی آنلاینeis_alert_firewall_en.png

 

شبکه‌ی ابری ضد مخرب امسی‌سافت بیش از 100 میلیون برنامه را شناسایی نموده که آن‌ها را به دو دسته‌ی سالم و ناسالم تقسیم‌بندی کرده است، ملاک این دسته‌بندی ارزیابی کابران و بررسی‌های فنی کارشناسان است.

 

وسوسه نشوید که بر روی گزینه‌ی «مجاز» کلیک نمایید! که در این صورت، اصلی‌ترین دلیل وجود یک فایروال را از بین می‌برید.

 

ساده‎ و سریع‌‎تر در هنگام استفاده، با توانایی ارزیابی اعتبار برنامه‌‎ها در یک مقیاس جهانی.

 

برنامه‌های بالقوه ناخواسته (PUPs‎) به تنهایی خطرناک نیستند اما آن‌ها با تبلیغات مزاحم یا نوار ابزارها دست به یکی کرده و سرعت رایانه‌ی شما را کاهش می‌دهند. شما می‌توانید از اینترنت سکیوریتی امسی‌سافت برای حذف ‎آنها استفاده کنید.

 

 

 ورود به تست‌ها و برنده‌شدن پی در پی جوایز
امسی‌سافت هر ساله جوایز متعددی را دریافت می‌کند و همواره در رتبه‌های بالایی قرار می‌گیرد.

 
award.jpg
نمودار سمت چپ: تعداد سیستم‌های آلوده شده در مجموع تست‌های Real-World Protection انجام شده توسط مؤسسه‌ی AV-Comparatives با 6363 مخرب در سال 2014. امسی‌سافت کمترین آلودگی را داشته است.
 


حذف تضمین‌شده‌ی مخرب‌ها:

تجربه کنید. نسخه‌ی کامل نرم‌افزار ما را به صورت آزمایشی برای مدت 30 روز امتحان کنید تا خودتان از قدرت آن اطمینان پیدا کنید. این اهمیتی ندارد که شما در نهایت چه تصمیمی بگیرید ضد مخرب امسی‌سافت امکان اشتباه به شما نخواهد داد، هیچ ریسکی در این زمینه وجود ندارد.

به چالش بکشید. در شرایط اضطراری شما یک دستیار شخصی خواهید داشت که شما را یاری خواهد کرد. این بسیار بهتر از پر کردن یک فرم ناشناس برای دریافت خدمات پشتیبانی است که توسط سایر شرکت‌ها درخواست می‌شود. به همین دلیل است که امسی‌سافت یک نرم‌افزار ویژه برای مشتریانی ویژه است. محصول ما همراه با تضمین حذف کامل مخرب‌ها عرضه می‌شود: 100 % حافظت 100 % سرعت 100% خدمات

عشق بورزید. قطعاً این طرح شما را شگفت‌زده خواهد کرد! امسی‌سافت را به دوستان خود معرفی کنید و در مقابل، ما نیز لایسنس شما را به عنوان پاداش، تمدید خواهیم کرد.دیدگاه سایرین درباره‌ی ما:

    به مدت 15 تا 20 سال است که از اکثر محصولات امنیتی مشهور استفاده کرده‌ام (هم محصولات رایگان و هم محصولات غیر رایگان) ولی هیچ‌گاه راضی نبوده‌ام، اما از زمانی که با امسی‌سافت همراه شده‌ام خیالم کاملاً آسوده است.

 

    امسی‌سافت اینترنت سکوریتی 9 هم برای تولیدکننده‌ی آن و هم برای کاربران آن، یک پیشرفت غیر منتظره است.
    کارایی و اثربخشی این نرم‌افزار 100% است.

 پرسش‌های متداول:

 

  • آیا اینترنت سکیوریتی امسی‌سافت می‌تواند جایگزینی برای ضد ویروس فعلی من باشد؟

بله، اینترنت سکیوریتی امسی‌سافت یک نرم‌افزار امنیتی کامل است که می‌تواند شما را در برابر تمام مخرب‌ها، بد افزارها، روش‌ها و کمین‌گاه‌هایی که برای شما وجود دارد محافظت نماید.
استفاده از دو موتور قدرتمند با هدف اطمینان در شناسایی و پاکسازی در بالاترین حد خود می‌باشد و همراه آن سه لایه‌ی حفاظتی دیگر و یک فایروال قدرتمند نیز وجود دارد تا از ورود هرگونه مخرب جدید به سیستم شما جلوگیری نماید.

 

  • آیا به زودی قیمت محصولات امسی‌سافت ارزان خواهد شد؟

قیمت محصولات امسی‌سافت برگرفته از این حقیقت است که محصول ما محصولی ویژه است و ما تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد تا مطمئن شویم که مشتریان ما از آن خوشحال و راضی هستند (نه فقط پیش از خرید).
تخفیف برای تمدید لایسنس: ما ارتباط قدرتمندی را میان مشتریان خود ایجاد کرده‌ایم و برای آن دسته از مشتریانی که برای مدت طولانی به ما وفادار می‌مانند پاداشی در نظر گرفته‌ایم، یعنی خرید مجدد (تمدید) لایسنس، 25% ارزانتر از خرید اولیه است. همچنین این تخفیف به ازای هر سال وفاداری، 5% افزایش می‌یابد. در نهایت مشتریان وفادار ما حتی می‌توانند برای تمدید لایسنس خود  نسبت به قیمت اولیه تا 60% تخفیف دریافت نمایند.
طرح معرفی امسی‌سافت به دیگران: محصولات ما را به دوستان و خانواده‌ی خود معرفی کنید و به ازای هر نسخه‌ای که به طور آزمایشی بر روی دستگاه آن‌ها نصب می‌شود لایسنس شما به مدت 30 روز تمدید خواهد شد. در این طرح اگر کاربری روی نسخه‌ی نصب شده‌ای که شما معرفی کرده اید لایسنس 1 ساله فعال کند به عنوان پاداش اعتبار لایسنس شما 6 ماه افزایش خواهد یافت. لطفاً به طرح 'ارجاع کاربران' ما نگاهی بیاندازید.

 

  • چگونه می‌توانم لایسنس خود را دوباره تمدید نمایم؟

در سایت emsisoft.co.ir وارد حساب کاربری خود شوید. به منوی سفارشات بروید. لایسنس مورد نظر خود را انتخاب کنید و بر روی گزینه‌ی تمدید کلیک کنید.

 

  • آیا محصولات امسی‌سافت بر روی رایانه‌ی من نصب خواهد شد؟

بله، مگر اینکه شما دستگاهی خارج از رده که متعلق به دهه‌ی 90 میلادی است داشته باشید. محصولات امسی‌سافت بر روی سیستم‌عامل‌های ویندوز 7 و 8 و 8.1 و 10 که دارای آخرین سرویس پک باشند در دو نسخه‌ی 32 یا 64 بیتی قابل نصب خواهند بود.

محصولات امسی‌سافت پس از نصب و اجرا به حدود 200 مگابایت رم نیاز دارند، این میزان در مقایسه با 10 میلیون مخربی که قرار است در هر لحظه توسط امسی‌سافت شناسایی شوند عددی بسیار ناچیز است. در نهایت اگر دستگاه شما حداقل 1 گیگابایت رم داشته باشد بسیار عالی خواهد بود.

 

دانلود تمامی تصاویر مربوط به نرم افزار