eam_monitor_400_en.png

 

 

ما علاقمند هستیم که همه چیز را 100 درصد پاک نگه‎ داریم

ضد مخرب امسی‌سافت از شما در برابر تمامی مخرب‌ها و فعالیت‌های مخرب محافظت می‌‎کند

 

 

 

 

 

 

ضد مخرب امسی‌سافت یعنی همه‌چیز، یک‌جا: پاکسازی سیستم بعد از آلوده‌شدن آن، کار سختی است. این همان دلیلی است که شما به یک ضد مخرب قدرتمند نیاز دارید البته نه به هر قیمتی. ضد مخرب امسی‌سافت که هم ضد مخرب است و هم ضد ویروس، از شما در برابر تمامی تهدیدات و مخرب‌ها محافظت می‌کند.

شناسایی بیش از 225.000 مخرب جدید: آیا می‌دانید هر روز بیش از 225.000 مخرب جدید ساخته می‌شوند که توسط تیم آنالیز امسی‌سافت مورد بررسی و شناسایی قرار می‌گیرند؟

حفظ حریم خصوصی کاربران: آیا می‌دانید در میان محصولات 21 شرکت امنیتی که در تست‌های موسسه‌ی AV-Comparatives شرکت کردند تنها 2 شرکت، حریم خصوصی کاربران و مشتریان خود را حفظ می‌کنند و یکی از آنها امسی‌سافت است؟پیشگیری، کارآمدترین روش:دارای بازدهی 100%:clean_rootkits_385x450_en.png

 

 

 

 

 

 یک بار پیشگیری بهتر از چندین بار درمان است.

ضد مخرب امسی‌سافت یک سلاح پیش فعالillu_3layers-en.png برای جلوگیری از انواع تهدیدات اینترنتی و حفاظت از شما در برابر بدترین شرایط است، به طوری که حتی اجازه‌ی رخ دادن آن‌ها را هم نمی‌دهد. 
 
 با خرید ضد مخرب امسی سافت، شما در واقع 3 لایه‌ی پیشگیری از مخرب‌ها را خریداری کرده‌اید.

 

 

حفاظت از گشت و گذار در اینترنت:
جلوگیری از اتصال به وب‌سایت‌های خطرناک و جعلی شناخته شده.
اگر شما به طور ناخواسته سعی در دسترسی به یک وب‌سایت را داشته باشید که حاوی تروجان‌ها (Trojan)، جاسوس‌افزار‎ها (Spyware)، یا هر نوع برنامه‌ی مخرب دیگری باشد؛ ضد مخرب امسی‌سافت از اتصال شما به آن وب‌سایت جلوگیری خواهد کرد. نرم افزار ما این کار را با استفاده از لیستی پیش‌فرض شامل وب‌سایت‌های مخرب و آلوده که هر ساعت به‌روزرسانی می‌شود انجام می‌دهد.


محافظ فایل لحظه‌ای:
هر لحظه برای شناسایی مخرب‌ها سیستم را بررسی می‌کند.
این لایه‌ی بسیار مهم و حیاتی محافظتی، تمامی فایل‌های بارگیری شده یا در حال اجرا را با استفاده از پایگاه داده‌ای با بیش از 10 میلیون مخرب شناسایی شده بررسی می‌‎کند. 
محافظ فایل ضد مخرب امسی‌سافت با طراحی هوشمندانه و بهینه‌سازی مستمر، به نرم افزار اجازه می‌‎دهد که ده‌ها هزار فایل را در کسری از زمان بررسی نماید.
مهم‌تر اینکه محافظ فایل در پس‌زمینه‌ی رایانه‌ی شما اجرا می‌‎شود این بدان معنا است که شما تاثیر قدرت آن را بر قدرت پردازشی سیستم خود احساس نخواهید کرد.

رفتارشناسی:
آخرین لایه‌ی دفاعی.
برای شناسایی تهدیدات جدید و ناشناخته‌ی معروف به Zero-Day که هنوز به پایگاه داده‌ها اضافه نشده‌اند. ضد مخرب امسی‌سافت به طور مستمر رفتار تمامی برنامه‌های فعال و برنامه‌های پس‌زمینه را بررسی می‌کند و در صورت وجود هرگونه رفتار مشکوک توسط این برنامه‌ها به سرعت شما را از آن آگاه می‌سازد.

رفتار شناسی امسی‌سافت با شبکه‌ی ابری امسی‌سافت ترکیب شده است تا سلاح نهایی شما در برابر حملات مخرب‌های پیچیده و تخصصی باشد. اینجا جایی است که دیگران قادر به محافظت از شما نیستند.ورود به تست‌ها و برنده‌شدن پی در پی جوایز
امسی‌سافت هر ساله جوایز متعددی را دریافت می‌کند و همواره در رتبه‌های بالایی قرار می‌گیرد.

 
award.jpg
نمودار سمت چپ: تعداد سیستم‌های آلوده شده در مجموع تست‌های Real-World Protection انجام شده توسط مؤسسه‌ی AV-Comparatives با 6363 مخرب در سال 2014. امسی‌سافت کمترین آلودگی را داشته است.
 


حذف تضمین‌شده‌ی مخرب‌ها:

تجربه کنید. نسخه‌ی کامل نرم‌افزار ما را به صورت آزمایشی برای مدت 30 روز امتحان کنید تا خودتان از قدرت آن اطمینان پیدا کنید. این اهمیتی ندارد که شما در نهایت چه تصمیمی بگیرید ضد مخرب امسی‌سافت امکان اشتباه به شما نخواهد داد، هیچ ریسکی در این زمینه وجود ندارد.

به چالش بکشید. در شرایط اضطراری شما یک دستیار شخصی خواهید داشت که شما را یاری خواهد کرد. این بسیار بهتر از پر کردن یک فرم ناشناس برای دریافت خدمات پشتیبانی است که توسط سایر شرکت‌ها درخواست می‌شود. به همین دلیل است که امسی‌سافت یک نرم‌افزار ویژه برای مشتریانی ویژه است. محصول ما همراه با تضمین حذف کامل مخرب‌ها عرضه می‌شود: 100 % حافظت 100 % سرعت 100% خدمات

عشق بورزید. قطعاً این طرح شما را شگفت‌زده خواهد کرد! امسی‌سافت را به دوستان خود معرفی کنید و در مقابل، ما نیز لایسنس شما را به عنوان پاداش، تمدید خواهیم کرد.یکی از مشتریان خرسند ما در انجمن ما می‌گوید:

شما در تمامی تست‌های MRG موفق هستید، من با خواندن پست‌هایی که توسط Christian و Fabian و سایر اعضای تیم در اینجا و در سایت Wilders نوشته شده است تحت تاثیر قرار گرفتم و مطمئن شدم تا این برنامه‌ی بسیار عالی را به تمام دوستان و خانواده‌ی خود پیشنهاد دهم. من می‌دانم که شما هر روز با خطرات بسیاری مقابله می‌کنید و من فقط می خواهم به شما بگویم این کار خوب خود را حفظ کنید زیرا شایسته‌ی قدردانی است.پرسش‌های متداول:

 

  • آیا ضد مخرب امسی‌سافت می‌تواند جایگزینی برای ضد ویروس فعلی من باشد؟

بله، ضدمخرب امسی‌سافت یک نرم‌افزار امنیتی کامل است که می‌تواند شما را در برابر تمام مخرب‌ها، بد افزارها، روش‌ها و کمین‌گاه‌هایی که برای شما وجود دارد محافظت نماید.
استفاده از دو موتور قدرتمند با هدف اطمینان در شناسایی و پاکسازی در بالاترین حد خود می‌باشد و همراه آن سه لایه‌ی حفاظتی دیگر نیز وجود دارد تا از ورود هرگونه مخرب جدید به سیستم شما جلوگیری نماید.

 

  • چرا محصول امسی‌سافت، ضد مخرب نامیده می‌شود نه ضد ویروس؟

آزمایشگاه آنالیز مخرب ما اعلام کرده است که در سال 2012 تنها حدود 0.5%  از آلودگی‌ها در ارتباط با ویروس‌ها بوده است. اطلاق کلمه‌ی ضد ویروس به محصول ما منجر به تعریف اشتباهی از آن می‌شود، ما کمال‌طلب هستیم به همین دلیل زمانی که نام محصول خود را انتخاب می‌کردیم به اتفاق تصمیم گرفتیم که از واژه‌ای گسترده‌تر یعنی «مخرب» استفاده نماییم.
مخرب در اینجا شامل تمامی آلودگی‌ها و تهدیدات زیر می‌باشد:

viruses (0.5%), rogue security software (0.5%), rootkits (1.0%), adware (2.7%), possible malicious applications (4.1%), worms (4.6%), financial malware & password stealers (5.3%), online gaming password stealers (6.9%), backdoors (13.3%) and trojans (61.3%).

لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید سایر محصولاتی که در بازار با نام «ضد مخرب» عرضه می‌شوند ممکن است ویژگی‌های یکسانی با محصولات ما نداشته باشند.

 

  • آیا به زودی قیمت محصولات امسی‌سافت ارزان خواهد شد؟

قیمت محصولات امسی‌سافت برگرفته از این حقیقت است که محصول ما محصولی ویژه است و ما تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد تا مطمئن شویم که مشتریان ما از آن خوشحال و راضی هستند (نه فقط پیش از خرید).
تخفیف برای تمدید لایسنس: ما ارتباط قدرتمندی را میان مشتریان خود ایجاد کرده‌ایم و برای آن دسته از مشتریانی که برای مدت طولانی به ما وفادار می‌مانند پاداشی در نظر گرفته‌ایم، یعنی خرید مجدد (تمدید) لایسنس، 25% ارزانتر از خرید اولیه است. همچنین این تخفیف به ازای هر سال وفاداری، 5% افزایش می‌یابد. در نهایت مشتریان وفادار ما حتی می‌توانند برای تمدید لایسنس خود  نسبت به قیمت اولیه تا 60% تخفیف دریافت نمایند.
طرح معرفی امسی‌سافت به دیگران: محصولات ما را به دوستان و خانواده‌ی خود معرفی کنید و به ازای هر نسخه‌ای که به طور آزمایشی بر روی دستگاه آن‌ها نصب می‌شود لایسنس شما به مدت 30 روز تمدید خواهد شد. در این طرح اگر کاربری روی نسخه‌ی نصب شده‌ای که شما معرفی کرده اید لایسنس 1 ساله فعال کند به عنوان پاداش اعتبار لایسنس شما 6 ماه افزایش خواهد یافت. لطفاً به طرح 'ارجاع کاربران' ما نگاهی بیاندازید.

 

  • آیا نرم‌افزار ضد مخرب امسی‌سافت رایگان است؟

هم بله و هم نه! به صورت پیش‌فرض شما می‌توانید از نرم‌افزار ما به مدت 30 روز با تمامی امکانات استفاده نمایید. پس از این مدت شما می‌توانید انتخاب کنید که آیا لایسنس خریداری نمایید و یا از نسخه‌ی محدودتر آن به صورت رایگان استفاده نمایید.
نسخه‌ی رایگان ضد مخرب امسی سافت: نسخه‌ی رایگان دارای امکانات محدود و تنها برای اسکن است که شما می‌توانید از آن برای اسکن و پاکسازی سیستم خود استفاده نمایید. توجه کنید که این نسخه فاقد سه لایه‌ی محافطتی از جمله «محافظت فایل لحظه‌ای» است. در نتیجه هیچ‌گونه حفاظتی از کامپیوتر شما نخواهد داشت. شما به هیچ‌وجه نباید برای مدت طولانی سیستم خود را بدون داشتن «محافظت فایل لحظه‌ای» رها کنید، زیرا به سرعت آلوده خواهد شد. این نسخه می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای اسکنر دوم سیستم شما باشد.

 

  • چگونه می‌توانم لایسنس خود را دوباره تمدید نمایم؟

در سایت emsisoft.co.ir وارد حساب کاربری خود شوید. به منوی سفارشات بروید. لایسنس مورد نظر خود را انتخاب کنید و بر روی گزینه‌ی تمدید کلیک کنید.

 

  • آیا محصولات امسی‌سافت بر روی رایانه‌ی من نصب خواهد شد؟

بله، مگر اینکه شما دستگاهی خارج از رده که متعلق به دهه‌ی 90 میلادی است داشته باشید. محصولات امسی‌سافت بر روی سیستم‌عامل‌های ویندوز 7 و 8 و 8.1 و 10 که دارای آخرین سرویس پک باشند در دو نسخه‌ی 32 یا 64 بیتی قابل نصب خواهند بود.

محصولات امسی‌سافت پس از نصب و اجرا به حدود 200 مگابایت رم نیاز دارند، این میزان در مقایسه با 10 میلیون مخربی که قرار است در هر لحظه توسط امسی‌سافت شناسایی شوند عددی بسیار ناچیز است. در نهایت اگر دستگاه شما حداقل 1 گیگابایت رم داشته باشد بسیار عالی خواهد بود.

 

دانلود تمامی تصاویر مربوط به نرم‌افزار